Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 11 fényerő...

Xiaomi redmi note 11 fényerő miért veszi le a fényerejét????

Figyelt kérdés
Egyszerűen az automatikus fényerő ki van kapcsolva, a beállításokban is ki van kapcsolva, még is van hogy magától kb 25%-ot levesz a fényerejéből, de úgy hogy még is max-on van? Ez WTF? Hasonló probléma valakinél?
2023. aug. 21. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha takarékos üzemmüdra van állítva, azt is kapcsold ki.
2023. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs takarékos üzemmódra váltva. És az automatikus fényerő is kivan kapcsolva, a beállításokban is külön ki van kapcsolva, ezért nem értem...
2023. aug. 21. 11:04
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"magától kb 25%-ot levesz a fényerejéből, de úgy hogy még is max-on van?"


Mit értesz ezen, a csúszka 100 %-on marad, mégis csökken a fényerő? Lehet, hogy hibás a háttérvilágítás.

Sokat volt használva max. fényerőn?

2023. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fényerőt ahogy lehet állítani max-on van még is láthatóan csökken a fényerő úgy értem. De nem mindig csinálja, elsőnek azt hittem az erős napfényhez van köze de nem, van hogy sötét szobában is megcsinálja. Mindig max fényerőn használom, ritka hogy nem.
2023. aug. 23. 08:56
 5/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
53%

Amit én tudok, hogy TV-szerviz kapcsán szoktak így szakadozni / elhalványulni a LED-ek a háttérvilágításban, azaz hardveres probléma.

De mobileszközökről nincs túl sok tapasztalatom.

2023. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!