Ez a telefon jo?

Figyelt kérdés

[link]


ezt akarom megvenni


2023. aug. 21. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Azert akarok pixelt mert stock android
2023. aug. 21. 17:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Soha nem vennék ilyen hajtogathatós telefont. Legnagyobb baromság

Egyébként a google telefonjai jók, igen.

2023. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Én sem vennék ilyen szétnyitható telefont, de amúgy a Google mobiljai jók, de arra azonban figyelj, hogy Magyarországon gond lehet az 5G-s képességeivel a készüléknek! (Legalább is Tech2 Laci szerint ez egy általános probléma a pixeleknél Magyarországon)
2023. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Majd' egymillaert vennel telefont es a gyk-n kerdezed hogy jo-e?!


Amugy ez a hajtogatos baromsag szerintem kiforratlan es nem tartos, es igazabol a tenyleges elonyet sem latom.

2023. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem rossz
2023. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó. Nyilván vannak hátrányai. Nagyon sérülékeny egy ilyen kijelző. Még mindig.
2023. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajtogatós mobiltelefon szerintem egy technológiai zsákutca. Kihajtva törésvonal van a kijelzőben, ami zavaró sokszor, ősszehajtva meg vastag. Egy telefon nem kell, hogy tabletként is funkcionáljon, telefonként működjön normálisan, a tablet meg tabletként. Ez mindkettőt akarja egy készülékben, csak épp egyiket sem tudja kényelmesen és használható módon.
2023. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!