Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha biztosításom van a telefono...

Ha biztosításom van a telefonomon, és betörtem, akkor kapok egy másikat? Vagy esetleg elküldik szervízbe? És ha igen, mennyi idő?

Figyelt kérdés
A mai napin betörtem az egy éve vásárolt telefonom. Amikor vettem, kértem hozzá ilyen biztosítást, hogyha bármi baja van, adnak egy másikat, vagy díjtalanul szervízbe küldik. Szerintetek ez mennyi idő?

2023. aug. 22. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem kapsz újat, a mostanin cserélnek kijelzőt, és nem feltétlen díjtalanul, mivel általában szoktak önrészt is kérni (ezzel kapcsolatban olvasd el a szerződést amit aláírtál).

1-2 hétre számíts kb (persze ez sem kőbevésett)

2023. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2-4 hét.

De olvasd át alaposan a biztosítási kötvényt, mert az ilyeneknél szokott lenni önerő amit mindenképpen ki kell fizetni, tehát nem valószinü hogy tök ingyen lesz a javítás.

Másik telefont csak akkor kapsz ha nem tudják megcsinálni.

2023. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"díjtalanul szervízbe küldik"

csak a szállítás díjtalan ?


mi van a szerződésben ?

2023. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
A saját kezűleg aláírt szerződésed ideje elolvasni.
2023. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
56%

A biztosítások egy világszabványt követnek mindenhol, ezért mindegy az is, melyik cégnél kötötted, meg a többi részletkörülmény is mellékes.

Ha a nekem lenne bárcsak biztosításom, én is tudnék válaszolni.

De legalább jó helyen vagy, ez itt a Gyakori Kérdések, ahol biztosított a jó válasz.

2023. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!