Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tokot vegyek? samsung...

Milyen tokot vegyek? samsung galaxy a52s

Figyelt kérdés

Eddig egy ilyet használtam de a kitámasztása nagyon gyatra volt és eltörött [link]


Milyen 360 védelmes tokot ajánlotok ami normális?

Vagy akár lehet olyan is aminek a képernyőnél megvan emelve a széle+üvegfólia.

Csak nem akarok megint rossz tokot kifogni azért kérek véleményt ki mit használ?



#minőség #tok #360 védelem
2023. aug. 23. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ciki vagy nem, én egy kihajthatós könyvtokot használok, azt hiszem ez a neve. Védi mindenhonnan a telefont, és nincs elcsúfítva üvegfóliával a kijelzőm.
2023. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen azon is gondolkodtam de szerintem engem zavarna, barátnőmnek is olyan van. 😁
2023. aug. 23. 19:51
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyökér emberek hozzászólását arra van az ajtó-->

Aki normálisan tud a kérdésre válaszolni/véleményt írni a tokokról azt továbbra is várom.

2023. aug. 23. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

szoval 2-es? XD


Akinek ilyen telefonja van nem kap jobbat

2023. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes ember lehetsz biztos, név nélkül ugatni a kutyák is tudnak meg nem a telefon teszi az embert.. legyen szép estéd! 🤣😂
2023. aug. 23. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
jolvan csavo
2023. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyémen csak egy vastagabb hátlap van, semmi több, én nem szeretem az oldara nyílós tokokat, engem az zavar nagyon és nem látnám az AOD-t sem, sőt anno egy ilyen karcolta össze az A70 kijelzőjét. Szerintem egy szimpla hátlap, esetleg még kijelzőre fólia és ennyi.
2023. aug. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nemrég találtam egy ilyen tokot. [link]

Valaki használ ilyet? Vagy az ismerőse?

2023. aug. 24. 10:32
 9/11 anonim ***** válasza:
11. Nekem is nagyon tetszik az a telefon, de sajnos nincs keretem most rá, még gyűjtögetek.
2023. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdésemre nem lehet válaszolni? nem azt kértem hogy itt flexelj a telefonoddal meg te rakj még fel +ba kérdést xD. Meg én amúgy se vennék ilyen drága telefont. A nyári keresetemből meg egy fullos gamer PC-t raktam inkább össze. Úgyhogy 1 es és Ypszilon1980 köszönöm a normális válaszokat :D
2023. aug. 24. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!