Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be tudok lépni valahogy a...

Be tudok lépni valahogy a telefonomba hogy ne vesszenek el az adataim?

Figyelt kérdés
Tegnap megváltoztattam a jelszavamat, amit elfelejtettem. Be tudok valahogy lépni az iPhoneomba anélkül hogy elvesszenek rajta az adatok? mert nem volt mentés az iCloud-ba. Kicsit utána néztem és vannak olyan opciók hogy osszecsatlakoztassam egy kábellel egy géppel de nem tudom ,mert hogy engedélyezzem ,fel kell oldanom a telefonom. Kérlek ne olyan válaszokat írjatok hogy milyen hülye vagyok stb hanem rendeseket.

2023. aug. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kérj jelszóemlékeztetőt.
2023. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Vagy add vissza a tulajnak.
2023. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik jelszót felejtetted el?

A jelkódot? amivel a telefonba lehet belépni?

[link]

2023. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

"Kérlek ne olyan válaszokat írjatok hogy milyen hülye vagyok"


Hát akkor nem vagy okos...


Szerinted mi értelme lenne, ha így bárki vissza tudná állítani. Rengeteg ilyen kérdés volt már. Nem lehet és kész!


Gondolkozz Micimackó, hogy mit adtál meg.

2023. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
iPhone felold arc vagy ujjlenyomat alapján is. Ha az mégsem megy akkor add vissza a tulajnak, az ő arcát majd felismeri.
2023. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a jelkódod felejtetted el, akkor annyit tudsz csinálni, hogy az általad is említett kábeles megoldással törlöd a teljes tartalmát.


Ha iCloud zár is van rajta, akkor bekapcsolás után az AppleID-d fog kelleni, hogy használhasd.


Ha biztonsági mentés cloud-ba nem történt, akkor minden kuka, ami rajta volt (kivéve az eleve felhős adatok, ha voltak ilyenek, mert azok belépés után meg fognak jelenni újra).

2023. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!