Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan nyerhetném ki az...

Hogyan nyerhetném ki az androidos telefonomból a képeket/videókat?

Figyelt kérdés
Ujjlenyomatos feloldózár volt aktiválva a telefonomon. 72 óránként viszont kért feloldó mintát is, amit természetesen elfelejtettem és most 256 percet kell várnom a következő lehetőségre. Nem volt regisztrálva a google fiókom. Nem akarom újra indítani az egész telót, mert rengeteg videó és kép veszne el. Számomra hihetetlen, hogy nem létezik módszer/program arra, hogy kinyerhetőek legyenek ezek az adatok a telóból (szervizes mondta, szerintem hülyeség). Kérlek segítsetek kihez fordulhatnék vagy milyen módszerrel próbálkozzak, ugyanis 3 hónapja nem használom inkább a telefont és próbálkozom a jelszavakkal :D Köszönöm.

2023. márc. 28. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Számomra hihetetlen, hogy nem létezik módszer/program arra, hogy kinyerhetőek legyenek ezek az adatok a telóból "


Hihetetlen a normális működés? Oké.

2023. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
100%

Akkor várj 256 percet!


Mi a hihetetlen abban, hogy egy védelem megkerülésére nincs egyszerű módszer?

Ha lenne akkor a védelemnek nem lenne értelme, mert kvázi hatástalan lenne.

2023. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ez a személyes adataid védelme, ha ellopnák a telefont, te sem örülnél, hogy akármilyen félnótás vagy zsaroló könnyen feltörhetné.

Voltak kiskapuk régebbi Androidokban, amit azután be is szoktak foltozni.

Ha a szervizes nem tud újabb trükköt, akkor nem tud, mert talán nincs is.

2023. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 3 nap alatt elfelejtetted az amúgy 3 naponta megadott mintát.


Jó kis mese.

2023. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús a történet, ahogy az összes hasonló "elfelejtettem". Még szerencse, hogy így működik.
2023. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Várj 256 percet (ha jól számolom, 4 órát)

És (én szerintem) hülyeség amit a szervizes mondott. Létezik erre több módszer is.

2023. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!