Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik ha feltöltő...

Hogyan működik ha feltöltő kártyásról szeretnék átváltani új előfizetőre?

Figyelt kérdés

több mint 2éve vagyok yettel feltöltő kártyás.

Tavaly fél éven át heti 5-10ezer forintokat töltögettem a feltöltő kártyámra.

Szóval mostanság megfordult bennem a gondolat, hogy át váltok új havidíjas előfizetőre.

Szóval a kérdésem az lenne ha szeretnék egy középkategóriás mobilkészüléket(mondjuk egy A34 5G VAGY A52S honor 90lite huaei nova 9A ) mellé havi5-7ezres csomagot, akkor mennyi lenne a kezdőrészlete?

Egyáltalán be kell fizetni pénzt ahhoz hogy ki tudjam hozni a közép kategóriás készüléket akciós tarifacsomaggal?

Ha igen kb mennyit?


2023. aug. 24. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szépen besétálsz, és ott kikalkulálják neked… nem mind1 hogy milyen csomagot szeretnél még van 1-2,ilyen-olyan ajánlat is…
2023. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán be kell fizetni pénzt ahhoz hogy ki tudjam hozni a közép kategóriás készüléket akciós tarifacsomaggal?"

Előbb-utóbb mindenképpen.

"Tavaly fél éven át heti 5-10ezer forintokat töltögettem a feltöltő kártyámra."

Nem kötelező a dolog. Ha már van telefonod, kaphatsz új előfizetést akár egy vagy két hónapra is. Az akciós kedvezmények a hűségidő vállalásra szólnak, de ha neked időszakosen fordul elő hogy sokat kell telefonálnod, akkor nem feltétlenül éri meg fenntartani, De mivel nem ismerjük a telefonálási szokásaid és az anyagi lehetőségeid, az ügyfélszolgálatot ajánljuk, ahol személyreszabott megoldásokat tudnak ajánlani.

2023. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!