Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható, és mire...

Mennyire megbízható, és mire használható még egy ,, flip ,, telefon?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy olyat. A mostani érintőképernyős telefonom már haldoklik, és gondoltam, ideje lecserélni. A flip telefonok nagyon tetszenek, de nem tudom, hogy mennyire használhatóak még 2023-ban:D
2023. aug. 24. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán a legújabb szériára lehet azt mondani, hogy kinőtték a flip és fold telefonok a kezdetleges hibáikat, és most már teljes értékű telefonként használhatóak. A hosszútávú strapabírásával kapcsolatban viszont még nem nagyon van infó.


Tehát megbízhatónak megbízható pl. egy galaxy flip, viszont hogy mire lehet használni, az jó kérdés. Biztos van pár feature, ami pár embernek hasznos, de szerintem inkább csak státusz ez is, mint a többi méregdrága telefon.

2023. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Bocsánat, ezt elfelejtettem mondani, a régi gombos flip telefonokra gondoltam, nem a Samsung féle méregdrága flipre:D
2023. aug. 24. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor félre értettük egymást. :D Ha nem használnád másra, csak hívásra, akkor ugyanúgy ez is jó, mint egy bármi más. Mondhatni faék egyszerű technológia (a maihoz képest).
2023. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem.


A jelenlegi telefont sok mindenre nem használtam hívásokon kívül, kivéve, mikor a Burger King-ben ettem, akkor kellett az app, meg zene hallgatásra, de gondolom az ugyanúgy működik, mint egy mostani telefonon. Gépről ráteszem, és megy is egy fülhallgatóval.

2023. aug. 24. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A zene igen, a burger king app nem :D
2023. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenhez hasonló telefon esetleg?

2023. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6. Jól néz ki egyébként.


Ilyet még soha nem is láttam:o

2023. aug. 24. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak amiatt,hogy a burger king appot is le lehet rá tölteni talán. A google play áruház miatt.


Én is csak egy külföldi csajnál láttam ilyet. Itt Magyarországon fogalmam sincs, hogy kapható-e. 😅

2023. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben maradnék az okostelefonnál mert bár vannak internetes nyomógombos relefonok, de nem tartom praktikusnak. Bár, egy jobb nyomógombos még mindig többet ér mint egy 40 ezres okostelefon, aminek minden baja van. A gombos elmegy 7 évig. Egyébként én is Galaxy Z Flipre gondoltam elsőre (ahogy szerintem mindenki). Jó telefonok, de egy divatcikkén/péniszmutogatásnál nem többek. Legalábbis nekem nem kéne.
2023. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 :D Lehet megvan a következő telefonom :)
2023. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!