Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a az alig pár hete vett telefonomtól, mert utálom?

Figyelt kérdés
Már a Tiktokot sem bírom nézni rajta, ugyanis homáloys, pixeles... Annyira idegesít, hogy elmondhatatlan. Nem szoktam meg. Samsung A34
2023. aug. 26. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ha weben vetted, az első két hét arra van, hogy alaposan teszteld, mert addig tudod visszavinni/küldeni, ezután marad az eladás sokkal olcsóbban.

Másrészt bár nekem nem ilyen van, az adatai alapján nincs vele semmi probléma, a kijelző kifejezetten nagy, 390 ppi felbontású, valószínűleg a videókkal, vagy a hálózati sebességgel van probléma.

[link]

2023. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Másik telefonnál is ugyanaz a Telekom korlátlan net volt, mégsem járt így. 6-7 éves Huawei telefonon is sokkal szebb a kép, nem jár így. Ez valami borzalom. Nyilván azután láttam, mint elkezdtem használni. Nem engedték visszaküldeni a szüleim...
2023. aug. 26. 12:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy engednék eladni azok után, hogy vissza sem engedték küldeni.
2023. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaküldeni nem engedték, akkor eladni sem fogják engedni. Úgyhogy nem tudsz mit tenni, meg kell vele barátkoznod, hogy néhány évig veled lesz.
2023. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam már A34-et és szerintem gyönyörű a kijelzője.
2023. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha új, próbáld meg garanciáztatni.
2023. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1%
Nahát... nem is tudtam hogy létezik rossz androidos telefon. Itt a gyakorin mindig azt hallom hogy az iPhone a rossz, a droid kiváló! Akkor most ki hazudik? :D
2023. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép a Galaxy A34 kijelzője. Bizonyára a telefonoddal van valami probléma. Ha a két hét még nem telt el a vásárlástól, el lehet állni, és visszakapod a pénzt, vagy vásárolhatsz valami mást helyette. Vagy próbáld garanciáztatni.
2023. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

7. Ostobaságot magyarázol, ez nem a telefon problémája, szerinted életszerű?

Olyat hallottam már, amikor a szolgáltató túltömöríti a médiatartalmakat, de őszintén szólva telefonon én nem is szoktam szarakodni ilyennel.

2023. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy lekéne venni a fóliát a kijelzőről 😉

Amúgy én is kizártnak tartom, hogy ronda képe lenne hacsak nem hibás, hiszen a Samsungnak mar Oled-es kijelzője van ami veri a régi Huawei-ét

2023. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!