Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tudna többet nyújtani...

Mivel tudna többet nyújtani egy Samsung S22 v. iPhone 12 ha most egy régebbi Samsung A32-vel is viszonylag elvagyok?

Figyelt kérdés
Megérné rákölteni azt a pénzt? Netezek, bankolok, családi fotók, messenger.
2023. aug. 28. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a32 elég gyenge.


Én például rászánom a pénzt bár nem a legcsúcsabbat veszem.

Például ha fél másodpercnél többet kell várnom a Messenger vagy bármi betöltésére az már rossz.


És valószínűleg az a32 is lassú csak hozzászoktál. Megváltás lenne egy új s22.


Bár ez ember kérdése de én herótot kapok attól, ha a családi fotókat telefonnal csináljak és ki is nyomtatják. Az a legalja. Undorító képminőség. Legolcsóbb fényképezőgép többet ér, ami helyettesíthető egy jobb kamerával.


Az s22 jobb családi képek lesznek, de ha te elvagy az a32vel is akkor igazából mindegy.


Egyébként a felhasználói élmény javulásán kívül és a szolgáltatások, lehetőségeken kívül semmi ( ez irónia)


Szerintem ez elv kérdése és igény. Ma az ember amit használ mindennap az a telefonja. Miért ne engedhetnéd meg magadnak az életben ,hogy kényelmes legyen az?

2023. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Egy alapvető, mindenre kiterjedő jobb felhasználói élményt kapnál. Az viszont rajtad áll hogy erre van e szükséged.
2023. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!