Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még IPhone 14 Plust venni?

Megéri még IPhone 14 Plust venni?

Figyelt kérdés
Mert jön ugye a 15-ös széria, de azt hallottam elvileg sokkal drágább lesz mint a 14. És az Apple szánalom a sima modellekbe még mindig nem tesz egy 90hz kijelzőt sem. Szóval mind1 melyiket választom. Lehet jobban járnék egy Samsungal. A 14 Plust szürkeimportosan venném a 15 Plust megvenném az Appletól is, hogyha lehetne kapni úgy 400 ezer forintért. A 11-13 széria sima modelljeiből kiindulva úgy emlékszem 320-350 ezerért lehetett venni őket Appletől. A plus modell ami nem volt belőlük ez alapján legyen drágább. Sima 15 az off nekem kis telefon nem kell!

2023. szept. 2. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Persze.
2023. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

"És az Apple szánalom a sima modellekbe még mindig nem tesz egy 90hz kijelzőt sem"


Csak az "apple szánalom" 60 Hz-e kb egy android 90 hz-nek felel meg, mivel az iOS animációi sokkal gyorsabbak.


"A 14 Plust szürkeimportosan venném a 15 Plust megvenném az Appletól is"


Szóval az amúgy is olcsóbbat megvennéd valami sufni kamu helyről, míg pont a drágábbat veszed az egyébként is drága helyről. Értelmes vagy.



Ez nekem erősen egy iPhonet szidó kérdés valami droidos majomtól

2023. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem vennék sima iPhone-t most, eléggé átment parasztvakításba, főleg, hogy szinte semmit nem fejlődött 13-hoz képest. Ha iPhone akkor legyen Pro, az már más tészta. Esetleg 13 Pro? Pro Max?


Viszont én várnék a helyedben mit fog nyújtani a teljes 15 széria, illetve az S24 széria lehet még érdekes, ha szóba jöhet más is. Én is most ezeket várom mielőtt veszek újat majd jövő tavasz/nyár tájékán. Ha nagyon drágák lesznek, akkor 1 évvel korábbi, azaz a jelenlegi 14 Pro vagy S23 Ultra is remek választás lesz számomra.

2023. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is várnék 30-40 évet az iphone vásárlással, addig meg vennék egy samsungot....
2023. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!