Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt az iPhone 11 Pro...

Mi történt az iPhone 11 Pro telefonommal?

Figyelt kérdés

Tökéletesen működött a telefon, de a mai napon olyan érdekességeket csinál, hogy akadozik a telefon. Soha nem csinált még ilyet. Például amikor írok a billentyűzeten, egy egy adott karaktert később visz be, mint ahogy szokott. Lefagyni nem fagy le, csak akad. Lassúnak sem lassú. Szerintetek miért lehet ez az akadozás? Kikapcsolva ma délután volt.


Kérlek kíméljetek a “hülye” kommentektől, hogy szar az iPhone és társai.



2023. szept. 2. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

csináld meg ezt először!

2023. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Épp ideje cserélni. Amúgy 7-es is meg simán haszanlhato, talán nem használtan kellett volna venni. Ez a avganykodss látod, hogy fogalmad sincs a telefonokrol, de 11-bol a PRO-t veszed, mert az a menő. Vágd földhoz es vegyél 14 et nekem is az van
2023. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2/2 Le sem írom amit gondolok inkább, mert az nem tűr nyomdafestéket.
2023. szept. 2. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Téged meg a telefonod nem tűr! Indítás újra, frissítsd le!
2023. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Te meg nekem ne oszd le a lapot, inkább nyomd el magadat a gyászba ember! Ki vagy te itt hogy másnak megmondd hogy mit csináljon? Itt éled ki magadat mert elvagy nyomva az életedbe?
2023. szept. 2. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Jólvan nyugi ne ugorj be a gyökér trollnak. Ez minden ájfónos kérdésnél megjelenik. Mindjárt elzavarja az anyja aludni, úgyhogy el fog kussolni.


Csinálnd meg a kényszerített újraindítást és meglátjuk használ-e.

Valszeg valami app akadthatott be és attól szaggat.

2023. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2023. szept. 2. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Még az lehet, hogy az akksi döglődik, és az iOS lekorlátozta a proci teljesítményét, hogy ne kapcsoljon ki a telefon, ha csúcsteljesítményt nem tudná leadni az akku. Legdrasztikusabb esetben, ha már nagyon gatya az akksi, akkor ez történik.
2023. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

10 percet kivolt kapcsolva a telefon és úgy néz ki, hogy egyenlőre megoldódott. Érdekes, mert ma már volt kikapcsolva és mindig figyelek erre, hogy egy héten egyszer kilegyen.


Utolsó: Megnéztem, 85% az akku. Még ezt annyira nem gondolnám vészesnek. Az ismerősi körömben sokan használják pl. iPhone 11-et 70-75%-os akkuval és azok sem csinálják ezt. Ezért nem értem. :(

2023. szept. 2. 22:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivan nem tetszik, hogy beolvastam az előbb? Nem én vagyok idegbeteg, te kötekedtél, én pedig nem fogom egy ilyennek hagyni magam. :)
2023. szept. 3. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!