Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, le van tiltva...

Mit csináljak, le van tiltva Vodafone-nál a ki és bemenő hívásom késői adategyeztetés miatt, de azóta egyeztetve lett, lejárt a 48 óra mégis rajta a tiltás?

Figyelt kérdés
Nem szoktam figyelne az sms-eket, mert sosem kapok amúgy, így a Vodafone adategyeztetését sem figyeltem. Hétfőn le lett tiltve emiatt, így hívtam őket és telefonon keresztül a rendszerükben megcsinálták. Azóta eltelt 48 óra és ugyanúgy le vagyok tiltva, hívni sem hívhatnak. Hívtam őket, náluk a rendszerben nincs korlátozás feltüntetve, semmi baj. Van fedezetem, van elég pénz kártyámon, újraindítottam többször is, vártam 5 percet, sim kártyát is kivettem, majd vissza mégsem változott semmi. Ötlet? A családom sem tud engem elérni, ha baj van nem tudok én sem.
2023. szept. 6. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor menj be egy üzletbe, lehet ki kell cserélni a kártyát. (A számod megmarad)
2023. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem rég cserélték ki.
2023. szept. 6. 12:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Jó, de a tiltás miatt kéne cseréltetni.
2023. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:

SIM-kártyát most már felesleges cserélni, mint ahogy a kérdés is csak felesleges időtöltés, mert ráérünk.

A szolgáltató rendszerében kell kijavítani ezt a dolgot.

2023. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Cseréltesd csak ki azt a kártyát! Ha nem oldja meg, akkor érdemes keresgélni.

Remélem tanultál a lustaságodból!

2023. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hívtam ma is a Vodafone ügyfélszolgálatát, ott a rendszerben nincs tiltás, aktív a sim, van fedezet. Nem volt egyéb tanácsuk, csak annyi, hogy 5 percig hagyjam kikapcsolva a telefonomat.
2023. szept. 6. 13:35
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös, írtam már hogy nem lustaság volt, hanem én nem szoktam sms-t kapni, a telefonom nem jelzi és nem jelöli, ha kapok sms-t, ezért nem tudtam az adategyeztetésről. E-mailben meg nem kaptam ilyet, ha kaptam volna akkor megcsináltam volna, de nem tudtam róla.
2023. szept. 6. 13:36
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindegy, akkor bemegyek ma hozzájuk.
2023. szept. 6. 13:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Határozottan le van írva, hogy ha nem történik meg az egyeztetés a határidőn belül, akkor a szám automatikusan törlődik a rendszerből és ezt nem lehet visszavonni. Ez történt itt is. Tessék új előfizetést kötni és kapsz mellé egy új számot.
2023. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
77%

9. Gyakorlatban lehet némi haladék és értelmező olvasás keretében rájöhettél volna, hogy a számát végül nem vették el tőle.

SIM-kártyának pedig ma már nincs köze a telefonszámhoz.

Bármilyen számot lehet társítani a kártyához, a szolgáltató rendszerében, csak átírják és ennyi.

Csak normális esetben ez pár óra alatt frissül, itt meg valami gond jöhetett közbe, amiről értelme sincs ezen a felületen beszélni, nem a hatáskörünk.

2023. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!