Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, le van tiltva...

Mit csináljak, le van tiltva Vodafone-nál a ki és bemenő hívásom késői adategyeztetés miatt, de azóta egyeztetve lett, lejárt a 48 óra mégis rajta a tiltás?

Figyelt kérdés
Nem szoktam figyelne az sms-eket, mert sosem kapok amúgy, így a Vodafone adategyeztetését sem figyeltem. Hétfőn le lett tiltve emiatt, így hívtam őket és telefonon keresztül a rendszerükben megcsinálták. Azóta eltelt 48 óra és ugyanúgy le vagyok tiltva, hívni sem hívhatnak. Hívtam őket, náluk a rendszerben nincs korlátozás feltüntetve, semmi baj. Van fedezetem, van elég pénz kártyámon, újraindítottam többször is, vártam 5 percet, sim kártyát is kivettem, majd vissza mégsem változott semmi. Ötlet? A családom sem tud engem elérni, ha baj van nem tudok én sem.
2023. szept. 6. 12:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"nem szoktam sms-t kapni, a telefonom nem jelzi és nem jelöli, ha kapok sms-t, ezért nem tudtam az adategyeztetésről. E-mailben meg nem kaptam ilyet, ha kaptam volna akkor megcsináltam volna, de nem tudtam róla."

Senkit nem érdekel. Mindegy miért nem csináltad, kellett volna, nem tetted.

Megértjük hogy szerinted igazságtalan dolog, de nem tehetünk ellene semmit. Egyedül te tehetsz. Bemész és elintézed. Nincs rá varázsige, nincs trükk.

2023. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10 Ha ezt valóban megteszi a szolgáltató, akkor az elszomorító, mert semmissé teszi vele az adategyeztetést. Pont az volt a lényege az egésznek, hogy a terroristák által használt alvó eszközöknek megszűnjön a kommunikációs lehetősége. Ha ezt utólag visszaállítják, akkor a terrorista is megteheti, hogy bemegy az üzletbe és visszakéri a számot magának.


Azt gondolom, hogy aki évente egyszer nem képes arra, hogy adatot egyeztessen, az megérdemli, hogy szívjon az új előfizetés megkötésével.

2023. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez egészen pontosan úgy van, hogy ha nem történik meg az adategyeztetés, akkor a lejárat napja utáni nap 00.00 órától megszűnik az előfizetői szerződés automatikusan. (Mert ugye az előfizető nem tett eleget a szerződésben foglalt kötelezettségeinek) (a hülyék kedvéért: a kártyás is előfizető! Sőt az az igazi előfizető, mert ő tényleg előbb kifizeti).

Az elmaradás miatti szerződés felmondás esetén a szolgáltatók egy bizonyos türelmi idő alatt (általában 1 hónap) megengedik hogy ugyanazzal a számmal új szerződést köthessen a feledékeny előfizető.

Tehát esetedben kérdező is valószinüleg az van, hogy a telefonos ügyfélszolgálatos új szerződést csinált. Nem a régit újította meg amikor azt mondod, hogy a "rendszerükben megcsinálták".

Új előfizetés -› új SIM kártya.

Vagy kiküldik postán, vagy bemész és kérsz. Szerintem ezt is mondta a telefonban az ügyfeles. Ha nem mondta, akkor piros pont neki!

A régi kártya ami most nálad van 00.00 órakor deaktiválódott automatice. Kend a hajadra, nem tudsz vele mást csinálni, akármit mondanak a telefonban.

2023. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"a terrorista is megteheti, hogy bemegy az üzletbe és visszakéri a számot magának."

Igen, a 10 kamerával felszerelt ügyfélszolgálatra ahol a hangját is felveszik, meg a plázában és/vagy az utcán van még 100 kamera. Igen, a tenorista bemegy és megadja minden adatát, minnden testi adottságát megfigyelhetik a kamerákon keresztül, DNS mintát hagy ott amit mefog. Igen, a tenoristák ilyenek.

2023. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:

13. Lehet, hogy nem emlékeztem pontosan, csak rémlett, hogy egy ideig még visszakaphatja a számot.

Eszerint az adminisztrációs része meg is történt, csak valami okból a rendszer nem frissült, vagy bármi hiba állt elő, amit mi nem tudhatunk.

2023. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14 Igen, bemegy, nem kell naívnak lenni. A szerződést is megkötötte egyszer, nem? Szerintem te elképzelni sem tudod, hogy milyen emberek járnak az utcán átlagos civilnek tűnve.
2023. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16. Nem megy be, mert nem ő kötötte a szerződést, hanem egy hajléktalannak adott valaki 5000 forintot.

És a terroristák az esetek 99%-ban nem használják ugyanazt a kártyát 1-2 hívásnál több alkalommal. Neked nincs fogalmad a világ folyásáról.


Spoiler alert!

Elárulom, hogy ami a 007-es filmekben van az film, fikció, kitaláció, mese a világ valójában nem úgy működik!

2023. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 Túl sok képzelsz bele a bűnözők fejébe. A legtöbb bűnőző olyan nevetséges dolgokon bukik le, hogy el sem hiszed. A terrorista még rosszabb, mert a legtöbbjük tanulatlan, 8 általánost nem végzett egyén. Annyi, hogy a kezébe nyomtak egy fegyvert, hogy legyen mivel nagymenőznie vagy elhitették vele, hogy ő most Isten nevében nagy dolgokat fog véghezvinni. Ezek nem gondolkodnak, hanem cselekednek.
2023. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"És a terroristák az esetek 99%-ban nem használják ugyanazt a kártyát 1-2 hívásnál több alkalommal. Neked nincs fogalmad a világ folyásáról."


Ezen jót nevettem, már bocs. :D Nem kéne mindent elhinni, amit a filmekben látsz. Csak olvass el néhány riportot, hogy neves terroristákat hogyan fogtak el. Szinte mindegyiknek a telefonja tele volt hívások tömkelegével, ami a nyomozásnak az egyik alapja volt.

2023. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na mi történt? Megoldódott a probléma? Kiváncsi vagyok! :)
2023. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!