Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung S23 Ultra tényleg...

A Samsung S23 Ultra tényleg nem éri meg?

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt volt Samsung telefonom ami egy csalódás volt. Azóta csak Huawei és Honor készülékeim voltak.

Most a következő telefonom vásárlására készülök, egy 4 év után.

Most is Huawei vagy Honor telefont vennék ha nem szüntették volna meg a Google-lel kapcsolatos szolgáltatásaikat, de ennek fényében másik márkában kell gondolkodnom.

Nekem úgy tűnt az évek alatt, hogy sokat fejlődött és megbízhatóbbak a Samsung telefonok, de több embertől is vissza hallottam hogy az új S23, S23+ és S23 Ultra nem éri meg az árát.

Miért?

A problémát senki nem mondja pontosan, nekem jónak tűnt az adatai alapján, ezekhez viszonylag jól értek.

Ha valaki vásárolta már az S23 Ultra vagy S23+ készüléket, kérem írjon véleményt.

Előre is köszönöm.



2023. szept. 12. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Megéri
Nem éri meg
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
A Honor pont a Google miatt került előtérbe, vegyél azt, ha nem tetszik a Samsung.
2023. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a54 5g van gyengebb ,sokkal mint az s23 ,de nagyon jól van amúgy optimalizálva ahhoz képest hogy a kategóriás samsung.

Az s kategória meg szinte mindig is jó volt szerintem az s23 meg főként mert snapdragon van benne és olvastam cikkeket meg tweeteket hogy tavaly elvileg megint exynos lesz....

Ami sajnos gyengébb sokkal szerintem ,de hátha nem lesz para annyira :D

De amúgy megéri szerintem nagyon,mert sokat fejlődött az s22 óta is ami viszont tényleg nem nagyon érte meg.

2023. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem éri meg. Semmivel nem tud többet mint a mostani társai, akár az A szériát is figyelembe véve.
2023. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem jó telefonok. A megéri az eléggé szubjektív.

Olyan szempontból nem, hogy a legtöbb embernek teljesen megfelelő az A széria, ami azért jóval olcsóbb, így tűnhet felesleges pénzkidobásnak egy új S, amikor tök jó telefont kapsz fele annyiért.

De ha van rá keret, akkor jó választás az S.

2023. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha felsőkategóriás telefont keresel, akkor elsőnek az S23-as szériát javaslom. Szerintem a legjobb telefonok.
2023. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!