Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor nem fog mar Magyarorszag...

Mikor nem fog mar Magyarorszagon sem presztizstermeknek szamitani az iPhone?

Figyelt kérdés

Magyarorszagon mindenkit irrealisan gyulolnek es online keresztre feszitenek aki Apple termeket mer hasznalni.


Pont mostanaban olvastam egy erdekes cikket, hogy az okostelefon lassan kezd "appliance" lenni, ami azt jelenti, hogy nyugaton (itthon meg nem annyira) kb annyira szamit presztizstermeknek/glamorousnak mint egy huto/mikro/suto.


A legtobb ember szamara mostanra mar csak egy szimpla hasznalati targy ami elengedhetetlen a hetkoznapi elethez es ami nagyjabol elerte a tetofokot technologiaban (legalabbis az elmult 4-5 evben gyakorlatilag semmi egetrengeto fejlesztes nem tortent) es az emberek nem szivesen vesznek ujat, nem tartjak tul fancy dolognak.


Kb annyira statusz szimbolum mint az, hogy milyen vizforralod van otthon. Ebbol kovetkezoen persze omlanak be az eladasi szamok, es igazabol senkit se erdekel igazan a legujabb/legjobb termeket par tech youtuberen kivul akik ebbol elnek.


Magyarorszagon persze mint minden mas, ez a szemlelet is kesve fog megerkezni, Kelet-Europaban szeretunk statusz szimbolumot csinalni a legrandomabb dolgokbol, legyen az az iPhone, az ADIDAS melegito vagy a Barilla teszta. UK-ban mar 7-8 eve mindenki leszarta kinek milyen mobilja van, nem szamitott fancy divattermeknek se a legujabb iPhone se a legujabb Samsung, es nem is olyan egetrengeto kiadas megvenni az atlagberekhez kepest ami csodbe vinne egy csaladot. Rivalizalas pedig vegkepp nem volt. Sot kifejezetten ciki ezen porogni.



2023. szept. 13. 14:31
1 2
 1/16 47. ***** válasza:
80%
Most is csak neked számít. Mindenki leszarja, hogy milyen mobillal szaladgál a másik.
2023. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha csatlakozunk az USA-hoz.

Meg amúgy nálam mit se számít az hogy: presztizs termék.

Használni veszek bármit is,ami megfelel arra, amire használni akarom.

Bármikor vehetnék IPhont, de nekem nem ad pluszt, ami kéne.

2023. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem presztízs kérdés. Alapvetően azért van "közutálat" ellene mert agyon van istenítve a márka és sokan birka módra megveszik csak mert Apple. Sokakból ez undort vált ki és szerintem így is marad.
2023. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
87%

Ez a kérdés ma már törölve lett egyszer.

Akkor is jeleztem, hogy a kérdés szövege nem a sajátod, hanem egy februári írást másoltál, loptál innen:


[link]


Más szellemi termékének ellopása, forrásmegjelölés nélkül.

Meg ami különösen megvetendő, úgy van feltüntetve, mintha te írtad volna.


Pedig csak loptad.


Összetett mondatokat le sem tudnál írni magadtól.

2023. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
azt is en irtam csak redditrol bannoltak
2023. szept. 13. 16:05
 6/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
85%

Mert pont most jutott eszedbe, hogy egy februári irományt idehozol.

Hazudsz, ahogy ezt már korábban is megtetted. Amikor a 30 milliós témáról hazudoztál, ott is valami törölve lett és utána azt hazudtad, hogy nem te hazudoztál.

Arcátlanul letagadtál egy nyilvánvaló dolgot, nagyon visszataszító volt. Milyen gerinces ember az ilyen?


Szerintem egy törölt témát visszamásolni, sem felel meg az itteni szabályoknak.

2023. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de
2023. szept. 13. 17:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az iPhone mentális gyp-s beteg.

Kom nem unalmas?

Amúgy már rég nem presztízs termék az iPhone.

2023. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat gyűlölöm teljes szívemből akik nem képesek egy magyar oldalon ékezeteket használni! Semmirekellő ocsmány ganyé alak vagy!
2023. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDDDDDdddd
2023. szept. 13. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!