Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki ért az Iphone-okhoz,...

Aki ért az Iphone-okhoz, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Cserélve lett a SIM-kártyám újra, ilyen eSIM-em van most. Minden jól működik de az imessagem-el van valami, mármint tudok sms-t írni, de akinek iphone-ja van és annak írok ott ingyenesen kéne működnie nem? Lehet hülyeségről beszélek de nekem eddig más színnel is írta az üzenetet. Na és ez most nem működik, wifin/mobilneten sem és nekem se tudnak díjmentesen küldeni üzenetet. Iphone-iphone közötti üzenetváltásra gondolok. Valaki tudja esetleg, hogy ilyenkor valamit pluszba be kell állítani vagy mit csináljak vele?


A FaceTime-al ugyanez a helyzet.


2023. szept. 15. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Szeintem az hogy ingyenesen irsz gyari beepitett appon keresztul uzenetet az nincs ingyen, hiszen mibol szereznenek a szolgatatok penzt pl. vodafone meg az ilyenek. Meg hivast sem. Ez nem keszulekfuggo.


Ha mondjuk valami mas ingyenes letolheto approl van szo es azon keresztul az mar ingyenes lehet.

2023. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kék színű az üzenet, akkor imessage, ingyenes
2023. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:

Az imessage beállításokat nézd meg “Küldés es fogadás” mi van beállítva. Kapcsold ki és újra be az imessage funkciót, a facetime-nál ugyanez a helyzet.

Miért kellett eSIM, miben jobb?

2023. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Még annyit, az imessage “ingyenes” pár kb adatforgalmat generál, mobilnet szüksége hozzá vagy net képes wifi. A Facetime is így működik.
2023. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat még majd okoskodok rajta, hogy visszaváltson arra h kék színűek legyenek az üzenetek.

#3: hát telekomnál voltam bent és a csaj aki bent volt ajánlotta, hogy nem környezetszennyező meg nem tudom elveszteni, hát igazából szerintem nincs a kettő között különbség, nincs sok plusz. :D

2023. szept. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!