Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 256GB-os iPhone X mennyit...

Egy 256GB-os iPhone X mennyit ér ha sok alkatrészt kell hozzá cserélni?

Figyelt kérdés

Jelenleg képernyő, akksi és beszédhangszóró cserére szorul.


Minden funkciója működik, csak gyorsan merül az akksija(78%). A képernyőn van egy repedés, de az OLED panel hibátlan, és telefonáláskor halk a beszédhangszórója.



2023. szept. 15. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

eredetit gyári tényleg nincs a kis szervizekbe

tudom mert beszéltem az egyikkel és ő mondta nekem

55 be ezt megcsinálják az jó nagy átverés

mert egy iphone 5s be is egy kijelzőt 20 ért cserélnének most xdxddx

de neked az x be 55 ért komolyba felújítják

2023. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Miért vagy kiakadva ennyire az IONIC-ra? Konkurencia?"


Nem vagyok kiakadva rájuk, azt sem tudom hol vannak, kik ők, nem néztem meg a honlapjukat sem. Egyszerűen csak elmondtam a véleményem, mert ezt kérted és alátámasztottam néhány ténnyel - amit más is megerősített.

Egy ilyen romos állapotban lévő telót nem éri meg megvenni és utána kóklerekkel felújíttetni, mert csak feleslegesen kidobod a pént az ablakon. Rinyálás helyett inkább vehetnél a kérdésedre válaszolóknak fejenként egy-egy tálca sört! Ottakringert!

2023. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!