Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 pro max vagy sima...

Iphone 14 pro max vagy sima Iphone 15?

Figyelt kérdés
Utóbbival nem lenne semmi bajom, ha nem lenne túl kicsi szerintem.
2023. szept. 20. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Kicsi a 6,1" mi kéne tablet?


Amúgy ilyen kérdésben nem mérvadó ,hogy jobban jársz a tavalyi csúccsal. Vedd az újabbat.

2023. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Az iPhone 15 csak 22.-én pénteken jelenik meg! Az iPhone 15 Pro és iPhone 15 Pro Max meg 4 - 5 hetes csúszással szállítják ki. Az iPhone 14 Pro Max-nak a forgalmazását meg az Apple 12.-én megszüntette. Maximum már csak a mobil szolgálatóknál vagy viszont eladóknál kapható még az iPhone 14 Pro Max. Egyébként nekem jelenleg is egy iPhone 14 Pro Max-om van. Ami szinte állandóan a töltön van. Mert túl gyorsan merül.
2023. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy árban van (és még kapható normális helyen a 14 Pro Max), akkor mindenképpen az utóbbi éri meg jobban. Az utóbbi pár évben az a tendencia, hogy az új alapmodell (tehát jelen esetben a 15) az előző évi Pro széria bútított verziója.
2023. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó vagyok, lehet hogy félreérthető az "utóbbi" szó a válaszomban, tehát az egyértelműség kedvéért: a 14 Pro Max jobb telefon.
2023. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Esetleg ugye a 15 vagy 15 Plus üveghátlapos, ez szerintetek könnyen törik? Régebben volt egy üveghátlapos telefonom és minden pici eséstől stb. tokban is megrepedt, akkor megfogadtam, hogy üveghátlapost SOHA többet.


Egyébként nem tudom, miről beszéltek, mindenhol kapható még a 14 Pro max, Media Markt, Telekom és társai. Esetleg fél-egy év múlva elhiszem. Bár 12 pro és 13 Pro is kapható kb. mindenhol még.

2023. szept. 20. 17:35
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

#5

Nem tudom, hogy milyen telefonod volt, de már az előző iPhone XR-emnél sem volt ilyen probléma. Tokban tartottam, kis milliószor esett le, egy karcolás nincs rajta, nemhogy törés. Azóta pedig csak még jobb minőségű lett az üveg, amit használnak.

2023. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
59%

Nekem 14 pro van


Hogy könnyen törik e azt nem tudom mert még sose ejtettem le és tok sincs rajta :D


Ami mellette szól: nagyon gyors telefon, gyönyörű képeket csinál, egy kézzel is könnyen kezelhető


Ami ellene: nagyon gyorsan merül. Reggel el megyek itthonról teljesen fel töltve, a munkahelyemen csak telefonálásra használom szinte és mire haza érek 30% körül szokott lenni az akksi. Meg a kamera sziget miatt kicsit fej nehéz ezen kívül nekem nem volt vele más problémám

2023. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Morzsi007 ***** válasza:
75%
A kijelzőjük nagyon strapabírók, a hátlap könnyebben sérül. Nem árt valami tokba tenni. Ez mindegyikre elmondható.
2023. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nekem volt egy Huaweiem régen, üveghátlappal, attól betörött, hogy mondjuk durvábban raktad le a padra, nem hozzávágtad. Egyszer esett le a földre a zsaebemből, nem magasról, nem kőre, úgy betörött, hogy a kameráját egy évig nem is tudtam használni... Ezek után nem tudom... A műanyag hátlapú telóimmal semmi ilyen gond nem volt.


Volt egy iPadem régen tényleg nagyon stapabíró volt a kijelzője annak is. Nem tudom amúgy, hogy minek szarakodnaak üveghátlappal 2023-ban, mikor a legócskább műanyag többet bírna...

2023. szept. 21. 13:37
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
9-es kérdező! "minek szarakodnaak üveghátlappal 2023-ban" Mert Apple kérdést tettél fel! És az Apple a műanyagot nem tudná eladni csak maximum 100 ezerért. A titán burkolatú telefont meg el tudják adni akár 600 ezer Ft-ért is. Ezért kell üveg vagy titán borítás hogy minnél többet húzzanak le a felhasználokról. És igen lesz aki meg veszi a titán borítású iPhone 15 is.
2023. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!