Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 pro max vagy sima...

Iphone 14 pro max vagy sima Iphone 15?

Figyelt kérdés
Utóbbival nem lenne semmi bajom, ha nem lenne túl kicsi szerintem.
2023. szept. 20. 15:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A titánt simán megvenném, mert tudom, hogy nem törik össze egy apróbb eséstől. Nekem már volt tapasztalatom üveghátlappal és nem a legjobb, valóban szebb, de a legkisebb behatástól betörött...
2023. szept. 21. 14:17
 12/15 anonim ***** válasza:

Az üveg hátlap a vezeték nélküli töltéshez kell. Ha látsz egy telefont, aminek üveg a hátlapja, az mindig azért olyan, mert képes vezeték nélkül tölteni.


De az egész ezen való nyüglődés alapvetően tök fölösleges, betörni úgysem fog soha, maximum extrém esetben megrepedni (mondjuk én ilyet se láttam még), azt meg úgyis takarja a tok... bár tokban még nehezebb eleve megrepeszteni.

2023. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Ja igen, és egy valamennyire releváns tapasztalat: 1 éve van egy tokban tartott 13-mas iPhonem, sosem szoktam leejteni a telefonjaimat, de ezt természetesen jól lepottyantottam fejmagasságból és semmije sem sérült meg.
2023. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A titán hátlapos meg régi a iphonok ugyanúgy tudnak vezeték nélkül tölteni, nem attól függ.
2023. szept. 22. 11:18
 15/15 anonim ***** válasza:
61%

Valóban nem csak üveg hátlapos lehet vezetnék nélküli töltős elméletileg, de messze-messze ennek a használata a legpraktikusabb, ezért is csinálja ma így MINDEN valamire való gyártó... de még a nem valamire valók is. :)

Az összes vezeték nélkül tölthető iPone üveg hátlapos volt mindig. A 8-as szériától kezdve van vezeték nélküli töltés és bizony üveg a hátulja.

Fém hátlapos telefont nem lehet a hátlapján keresztül vezeték nélkül tölteni, ez biztos. Sőt, én nem is nagyon tudok olyan telefonról, aminek a hátlapja fém lenne, pláne nem titán. :) A mostani 15-ös szériában a KERET titán, nem a hátlap.

2023. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!