Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel feltöltőkártyás adategy...

Yettel feltöltőkártyás adategyeztetésnél új névre szeretném irni kártyát.Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2023. szept. 23. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Személyesen lehetséges. Szükséges hozzá az új személy és annak az igazolványai.
2023. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első válaszoló írta. Nálunk én vettem édesanyámnak ajándékba a telefont, hogy meglepetés legyen, én mentem megvenni ugye az én nevemre. Utána együtt bementünk átíratni az ő nevére.
2023. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mármint hogy a feltöltő kártyát vettem az én nevemre, amit beletettem neki a telefonjába.
2023. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lehetséges. Azzal szeretném kiegészíteni, hogy ezt online esetleg nem engedi a Yettel? Csak mert amikor 2020-ban anyukám vett nekem egy telekomos kártyát, és a saját nevére csinálta meg a saját adataival, majd egy év múlva én tökéletes gördülékenységgel át tudtam adategyeztetni a saját nevemre. A Yettelnél ilyen nincs? Beléptem a telekom oldalán a megfelelő helyre, ott kitöltöttem a kitöltenivalót, majd jött az sms, hogy köszi, majd jövőre ugyan itt! (Nyilván nem ezekkel a szavakkal, de ez volt a lényeg).
2023. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez csak előfizetői szerződésre vonatkozik, vagy kártyásra is.

Átíráshoz szükséges dokumentumok

Az átírásra kizárólag személyesen, a Yettel üzletekben van lehetőség. Az átírás történhet a jelenlegi előfizető és az új előfizető egyidejű jelenlétében, illetve meghatalmazással, mely során a jelenlegi előfizető lemondó nyilatkozatot tölt ki.

Az új előfizető részéről ugyanazok a dokumentumok szükségesek, amelyeket új előfizetés vásárlása esetén kell bemutatni.


Meghatalmazás


Lemondó nyilatkozat


Vásárláshoz szükséges dokumentumok



A hívószám régi előfizetőjétől a személyazonosításhoz szükséges, alábbi érvényes dokumentumokat fogjuk kérni, amennyiben személyesen megjelenik az átírás során:


régi típusú személyi igazolvány vagy

lakcímkártya és

régi vagy új típusú (kártya) személyi igazolvány vagy

Magyarországon kiállított jogosítvány vagy

útlevél.

Az átírásnak egy egyszeri helyszíni költsége van, mely 4 790 Ft.

Az átírás hivatalos átfutási ideje 15 naptári nap, de általában 3 munkanapon belül megtörténik.

2023. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, hogy ez csak előfizetői szerződésre vonatkozik, vagy kártyásra is."

Csak az előrefizetőst kell adategyeztetni, a havidíjast nem.

2023. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Feltöltőkártyás adategyeztetés időpontjában egy nálam lévő de más nevén lévő Telekom és Yettel kártyát simán átírtam a saját nevemre ONLINE!

Sőt, a Telekomos kártyát a saját, már meglévő Telekom fiókomhoz is hozzá tudtam adni.


Átíráshoz csak havidíjas (számlás) előfizetés esetén szükséges személyesen bemenni, viszont akkor mindkét félnek jelen kell lennie.

2023. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!