Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone 8 Plus vagy IPhone...

Az IPhone 8 Plus vagy IPhone XR még használható telefonok most is?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az IPhone 8,x modellek nem olyanok mint az előtte lévő IPhone modellek IPhone 6-7. Hanem olyan jól sikerült széria, hogy még a támogatás elveszítése után is képesek lesznek használható, sőt gyorsak maradni. Az IPhone XR, XS nem azok a sokkal gyorsabb telók lettek viszont a lehetséges hosszabb támogatás miatt ezek még tovább lehetnek jók. Viszont nekem az IPhone 8 Plus jobban bejön. Azért mert az egész telefon nagyobb mint ezek. Még ha ez a vastag káva vonalat követi és a kijelző nem olyan nagy hozzá akkor is. Vagy jobb választás lehet helyettük mondjuk egy Xiaomi Redmi Note 12 Pro is mert ahogyan láttam van 70 ezerért is most.

2023. szept. 23. 14:04
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Szia ! nekem most iPhone XR-em van, 2019 óta... nagyon jól bírja, mai napig sem érzem azt, hogy buta lenne. Persze lassan most már érne a lecserélés, de leginkább az akksija miatt.
2023. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
4-5 éves telókat én már nem vennék,szerintem akkor inkább egy új droid,ár-érték arányban most az oppo a király,olyan mint régen volt a xiaomi,hogy nincs itthon neve,ezért komoly cuccokat adnak relatív olcsón.
2023. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: Hogy lehet egy gagyi, kínai, nevenincs Oppo telefont összehasonlítani egy iPhone-val? Nevetséges…
2023. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!


Nekem volt a kérdésben szereplő mindkét telefonom. Nagyon szerettem őket, viszont mostanra már iPhone 8+t nem vennék, mert már nem kapta meg a legújabb iOS 17-et. Ez persze nem azt jelenti, hogy ne lenne jól használható, viszont ha hosszútávra tervezel (2-3 év) én már nem venném meg. Ettől függetlenül viszont nagyon jó telefon, én nagyon szerettem, a mai napig elég mindenre, csak már régi.


Az XR-t is nagyon szerettem, arra azt mondanám, hogy megéri még megvenni. A mai napig frissül, az iOS 17-et is megkapta. Azt mondanám egy XR-el lehet tervezni még pár évre. Szerintem bátran vedd meg!


A Xiaomit és az ehhez hasonló gagyi kínai márkát pedig messziről kerüld el.


Remélem segítettem! :)

2023. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. IPhone XS Maxot esetleg 80 ezer környékén nem lehet néha kifogni?
2023. szept. 23. 15:21
 6/20 anonim ***** válasza:

De ki lehet szerintem. Lásd:


[link]

2023. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%

Xiaomi Redmi Note 12 Pro, mindenben magasan veri az említett elavult iphonokat!

Menj be egy telefonosvüzletbe és próbáld ki őket. Válassz meggyőződés alapján!

Az itt válaszolók, már rég megszabadultak ezektől a telefonoktól, vajon miért?

2023. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Már megint ide keverik az undorító gagyi kínai Xiaomit…


Vicc kategória

2023. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%
Undorító elavult gagyi iphone-ok!
2023. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért ha még az alsókategóriában szereplő vicckategória is lenyomja ezeket a gagyikat, akkor miről beszélünk?
2023. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!