Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan mobil, ami akár...

Létezik olyan mobil, ami akár 5-7 napig bírja? (Túrázáshoz kellene, nem okos telefon)

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyet, belinkelnétek? Köszönöm!
2023. szept. 24. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Előző melóhelyemen ez volt a céges a teló. Egy hetet simán kibír. Sőt, többet is.

2023. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy ilyet, ha nem akrsz rá sokat költeni. Úgy 10 naponta töltöm. Amúgy vehetsz powerboxot is.
2023. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ilyet:


[link]

2023. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Powerbankot na, már hülye vagyok.
2023. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Energiatakarékos módban és visszafogott használattal talán egy átlagos okostelefon is kibír ennyit.
2023. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy modern Nokiám van, a pontos típusát nem tudom fejből. Egy gyermekotthonban élő gyereknek vettem, hogy felhívhassuk egymást, de ne kelte fel a tolvajok figyelmét, mert ott aztán lopnak rendesen. Semmi másra nem jó, csak telefonálni, de hozza az elődje jó hírnevét, az akku egy hétig bírja és túlélt egy hatalmas esést.
2023. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

-Ha egy telefon városi környezetben kibír egy hetet /amit nehezemre esik elhinni /,kint a szabadban,távol a civilizációtól ahol nincs/vagy gyenge a térerő-ez a hét nap lecsökkenhet 1-2 re.A folyamatos hálózat keresés energiát emészt fel.

-Túrázáshoz én vinnék magammal tölthető fejlámpát,kempinglámpát.Ezt figyelembe véve a powerbank tűnik a legjobb megoldásnak.Ha bajba kerülsz,jól jöhet a gps test nevű alkalmazás,amivel pontos koordinátákat tudsz megadni a keresőknek.Ehhez viszont kell az okosteló.

2023. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Mellesleg 4G módban észrevehetően gyorsabban merül a telefon. Ha azt le tudod tiltani, telefonálni ugyanúgy lehet és tovább működik.

Legegyszerűbb esetben volt egy telefon két SIM-foglalattal, de abból csak egyik 4G-képes.

Csak át kellett rakni a kártyát a másik slotba.

Vagy másképp is tiltható, de ezzel már nem foglalkoztam.

2023. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha túrázok, ki van kapcsolva a telefon, így soha nincs vele problémám, de a biztonság kedéért egy powerbank is van a hátizsákban.
2023. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, a Samsungot megnézem. Könnyűnek tűnik, egyszerű, pont amire kell nekem.

De a másik telefon linket is köszönöm!

2023. szept. 24. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!