Létezik 5G router?

Figyelt kérdés
4G-s routerem van, régen tökéletesen működött is, azonban mióta nálunk megjelent az 5G, valamiért a 4G konkrétan beszart. Ilyen 10-30 mbps-t képes kisz.rni magából. Ez nem a router hibája, telefonban is ezt csinálja. Ha jó napja van, akkor fel megy 50-ig talán. Nem tudom, hogy mi baja lehet, túl lenne-e terhelve a cella, passz. Viszont az 5G 800 mbps letöltési sebességet biztosít, és 150 feltöltést. Ezt a mobilnetet koliban használom, és szükség lenne egy 5G routerre, hogy a szobatársaimmal is tudjak osztozni rajta, mivel a kolinet (Eduroam) is egy kalap szar. Tudtok ilyen eszközt?

2023. szept. 25. 08:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A Yetteltől nem tudsz 5G routert venni, csak bérelni ha előfizetsz OtthonNet csomagra.

Amúgy sajnos nagyon drágák még az 5G routerek, 100 ezer ft alatt egészen biztos hogy nem fogsz venni, maximum használtan ha szerencséd van de hamar lecsapnak rá.

2023. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pár hónapja néztem én is, mert érdekelt a téma, de hát... 170 ezer volt a legolcsóbb. Nagyon felejtős még... olcsóbb venni egy 5G telefont, és arról továbnosztani, ne már.. 😃


Szóval ja, az ilyen yettel féle szolgáltatáshoz kapott 5G modem a legolcsóbb lehetőség. Szolgáltatást úgyis kell venned, adják hozzá az 5G modemet is óccóé'.

2023. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!