Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap nem tudtam feloldani a...

Tegnap nem tudtam feloldani a telefonomon se az ujjlenyomatot,se a képernyőzárat másnál volt ilyen?Nem értek hozzá. Szerencsére újraindítottam és jó lett.

Figyelt kérdés

2023. szept. 26. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy indítottad újra, ha újraindítani azt csak a zár feloldása után lehet? Pont, hogy a lezárt, lopott telefont ne tudják kikapcsolni. Jobb kamukérdést nem tudtál kitalálni?
2023. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van pin kódom amit újra indításkor kért, nem tudom hogy van e összefüggés mint ahogy írtam nem értek hozzá, de nekem sikerült. Nem kell egyből arra gondolni hogy kamu kérdés!
2023. szept. 26. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 Akkor valamit rosszul fogalmaztál, mert az oldalsó gombot nyomhatod órákig is, a telefon lezárt képernyője akkor se old fel. Gondolom feloldóminta, és ujjlenyomt van beállítva képernyőzárnak, és ezeket nem fogadta el, hanem egyből a kódos képernyő jött elő. Az meg normális, mert időnként a telefon bedobja, hogy ne felejtsd el, olyan mint bankkártyánál is a PIN kód.

Ilyen elfelejtettem a kódot szöveggel szoktak jönni azok akik a párjuk telefonjában szeretnének turkálni ;) , ezt utóbbi nem rád vonatkozott kérdező

2023. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kód van beállítva és ujjlenyomat.

Feloldóminta nincs.

Általában ujjlenyomattal oldom fel,nagy ritkán kóddal mert igen néha feldobja. De most egyszerűen nem engedett be a telefon egyikkel se de az újraindítás meg sikerült.

2023. szept. 26. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor valami lefagyás volt, mert ha most nyomnád a telefon bekapcs gombját, lezárt képernyőn, akkor nem tudnád kikapcsolni.
2023. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ok, este mikor már nem hívnak kipróbálom!:)

De akkor mi a teendő ilyen esetbe ha tényleg az újra indítás se segít?

2023. szept. 26. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Passz. nekem még ennyire nem akadt le, pedig középkategóriás telefonom van. Lehet neked se jön elő, mert egy szoftverfrissítés megoldja. Vagy valamelyik program akasztotta ki, nekem is csak a legszükségesebbek vannak fenn, játszani meg nem játszom rajta.
2023. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem nem lesz több ilyen.
2023. szept. 26. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!