Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone telefont éri...

Melyik iPhone telefont éri meg megvenni?

Figyelt kérdés

Kamera szempontból fontos, továbbá az, hogy sokáig bírja anélkül hogy feltölteném.


Most Android telefonom van, de le szeretném váltani mert nagyon sok olyan alkalmazás, beállítás van ami csak iPhone telefonon elérhető.


iPhone 13 pro max telefonra gondoltam, mennyibe kerül? Megéri? Hol lehet kicsit olcsóbban hozzájutni?



2023. szept. 26. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Régebbi promaxot nem vennék, 14 plus vagy ha kijön 15 plus
2023. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem igazán tudod beszerezni hivatalos forrásból, esetleg érdemes bemenni Mediamarkt-ba hátha akad még valamelyik üzletben.

Használtan ajánlott esetleg, hardveraprón találsz jó állapotban és kimondottan megbízható vevőtől vedd.

Amúgy nyilván hibátlan telefonról beszélünk.

2023. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Teljes mértékben ajánlom, nekem is 13 Pro Maxom van és imádom ezt a telefont. Bátran vedd meg!
2023. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

2 éves, úgyhogy azt már csak használtan lehet beszeretni.

Nekem is 13PM van. Tényleg rohadt jó telefon!

2023. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
egyiket sem...
2023. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
Ha csak a kamera miatt akarod, akkor inkább vegyél fényképezőgépet.
2023. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Androidost :D
2023. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezt a sok barom hozzászólót. Az egyik csoró proli szerint egyiket sem éri meg, a másik szerint meg vérciki módon vegyen egy fénykepező téglát, ami 10 éve gáz már, és semmit se ér. XD
2023. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

"Az egyik csoró proli szerint egyiket sem éri meg"


Bármelyiket megvehetném, de nekem nem ér ennyit egy telefon, ráadásul nekem nem kell ájfon.


Tudod mi a proliság? Az, hogy a saját ízléseden/véleményeden kívül nem tudsz mást elfogadni...

2023. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

“Tudod mi a proliság? Az, hogy a saját ízléseden/véleményeden kívül nem tudsz mást elfogadni...”


Ahogy az is az, hogy érdemi hozzászólás nélkül belevau.

2023. okt. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!