Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek, van egy...

Mi a velemenyetek, van egy ceg ami feljavít iphonokat. Van egy iphone 8 64 gb tárhelyel 52000 forintert Mennyire èrdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Telefonálni filmezni kozossegi oldalakot nèzni, googlezni kell, plusz előny ha kicsi

12 hónap garanciát adnak hozza.

Tudni kell mezőn is dolgozom, 1-2 èvet bírják a telefonok nálam.

Mennyire erdemes iphone 8-at venni, mennyire gyors (eddig androidom volt), akad, fagy le?



2023. szept. 23. 06:43
A kérdező szavazást indított:
Meg èri megvenni
Nem èri megvenni
9 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
IPhone 8-at már ingyen sem éri meg megvenni, idén eldobja az Apple szoftveresen. Vagy is eldobta.
2023. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Véleményem? Csóró idiota vagy. iPhone-om van nekem is, minél újabbat vegyél azt javaslom
2023. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
iPhone 8 már elég régi, nem venném meg.
2023. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Én tavaly augusztusban vettem kiváló állapotút 60-ért, de már akkor sem szabadott volna megvenni. Nem érdemes megvenni.
2023. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

A vacak androidodnál sokkal jobb lesz az biztos. 1-2 évet még simán ki fog bírni.

4-est jól bepalizták a 60-al, annyiért tényleg rohadtul nem kellett volna megvenni.

52 sok érte. 40-45 környékére alkudd le!

2023. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem! Ezt iPhone felhasználóként mondom, a 8 már régi telefon. Az iOS 17-et már nem kapta meg, vagyis már szoftveresen nem fog többet frissülni. Én 50 ezer forintért vettem a Hardverapró oldalon pár nappal ezelőtt iPhone XR-t. Nézegesd azt az oldalt, nagyon jókat ki lehet fogni. Az XR pedig megkapta az iOS 17-et és össze sem lehet hasonlítani egy iPhone 8-cal, szerintem a mai napig nagyon jó telefon.
2023. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"már szoftveresen nem fog többet frissülni"

De még fogják reszelgetni. A biztonsági problémákat kijavítják sok év után is.

Ugyanis sokan használnak még ilyen telefonokat. Miért? Mert még mindig jó.

Kérdezőnek 1-2 évre kell valami olcsóbb teló. A 8 megfelelő. Csak nem ennyiért. 60 sok érte.

2023. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a 8 már nem a jó iPhone kategóriába tartozik, nem mondom azt hogy rossz, de szerintem a használható szó rá a legjobb. Nekem volt a kezemben egy pár hete, 16-os rendszerrel már lassú. Kevés már az iOS rendszernek is a 2 giga ram.
2023. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező mennyi a pénzed amit telefonra szánsz?
2023. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Powerpad-ot is vegyél, nagyon gyorsan merül, az kicsi akksi!
2023. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!