Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy el a hálózat,...

Miért megy el a hálózat, amikor bejövő hívásom van?

Figyelt kérdés
Egy ideje megfigyeltem, hogy hívás előtt másodpercekkel a 4G hálózatom E jelzésre vált, ezzel együtt nem tudom használni az internetet sem a hívás alatt.
2023. okt. 1. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez régóta így van, mert ugyanazt a csatornát használja a mobilnet mint amin a hívás is megy. Pl ha valakivel telefonon beszélek, és ő mobilneten van, akkor messengeren hiába is külödök neki pl képet, azt csak a hívás végén kapja meg.
2023. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Én eddig ilyet nem tapasztaltam, rendszeresen böngésztem a netet az unalmas hívások alatt.
2023. okt. 1. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Biztos, hogy nem WiFi-n voltál akkor? Mert olyankor nincs ilyen gond.
2023. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
VoLTE-t kapcsold be!
2023. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Edgenél vagy telefonálsz vagy internetezel, a kettő nem működik egyszerre.
2023. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem volt eddig ilyen probléma, mert volt 3G hálózat, amin működik a net és a hívás párhuzamosan. A szolgáltatók ezt lekapcsolták, így jobb híján maradt az EDGE, amin nem működik párhuzamosan a hívás mellett a net. Ha wifin van a telefon akkor megy a net értelemszerűen. A VoLTE-t a szolgáltatónak és a telefonnak is támogatnia kell. A Vodafone például nem támogatja, ugyamazzal a készülékkel a DigiMobilon ment amíg saját hálózaton volt, Vodás kártyával nem ment és azóta a Digin se megy amióta a Voda hálózatára átállt.
2023. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszi, ez megoldodotta!
2023. okt. 2. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!