Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen teló hasonló a Huawei...

Milyen teló hasonló a Huawei p30 lite-hoz?

Figyelt kérdés

3,5 éves a Huawei p30 lite telóm. Kezd néha befagyni. Szeretem ezt a telefont, ehhez hasonlót vennék majd, ami legalább ilyen jó, vagy erősebb (kamera, kijelző, memória).

Huawei, Samsung márka előnyben. IPhone kizárva.


2023. okt. 1. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Végignézed árukeresőn a samsung galaxykat, és amelyiknek meg vagy elégedve a kamerájával, kijelzőjével, memóriájával, az lesz a befutó.
2023. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy nézd ki a lehető legdrágább Galaxy-t, amit még ki tudnál és ki szeretnél fizetni. Valószínűleg jól járnál. Nem tudom mennyi a keret, de az S21 FE nagyon jó vétel szerintem. 220 ezertől megvásárolható hivatalos helyről, de már 170K-ért is van. Azt sem tudom hogy hivatalos viszonteladótól szeretnéd venni vagy jó a nem hivatalos is? Nem hivatalos forgalmazónál már 260 ezertől megvehető az S23. Persze akkor nem kapsz gyártói garanciát, de sokan vásárolnak így telefont. Egyéni mérlegelés kérdése. Ha tisztában vagy a Huawei google hiány nehézségeivel és ez nem zavar, akkor egyértelműen a Huawei Mate 50 Pro a legjobb telefon számodra. Egyszerűen bagóért adják. 250 ezertől már kapható, pedig ez egy csúcskategóriás készülék. Az eredeti ára több mint 500 ezer volt. Nagyon jó telefon és biztos azt venném ha nem lenne ez a google probléma.
2023. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A huawei p30 lite-ot a megjelenése után egy hónappal, 2019 májusában már 100ezer forintért meg lehetett venni, jelenleg 70ért vesztegetik. Nem hiszem, hogy a kérdező a 220-250ezres árkategóriában gondolkodna.

Egy hónapja vettem feleségemnek telefont, galaxy A52s 5G-t, 125ezer volt, magamnak is ezt választanám, az én A32-mnél bőven jobb. Először néztem az A54-et, A53-at, de a kamerájuk se volt elég jó, meg jack csatlakozójuk se volt, mi pedig vezetékes füleseket használunk.

2023. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!