Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Válthatok e tarifacsomagot...

Válthatok e tarifacsomagot hűség idő alatt?

Figyelt kérdés

Szeretném megújítani a szerződésemet a Vodafone-nál, és készüléket is kihozni egyidejűleg. Jelenleg Red-és csomagban vagyok, viszont egyáltalán nem használom ki a korlátlan beszélgetést, csak az internetet. Így megnézném, elegendő e a 20 Gb-os Go csomag, ami 7 ezer forinttal olcsóbb.


A kérdésem, hogy át mehetek e egy drágább tarifacsomagba hűség idő alatt, ha esetleg időközben kiderülne, hogy nem elegendő a 20 gb-os csomag?


Előre is köszi a választ! :)



2023. okt. 2. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Drágább csomagra válthatsz, olcsóbbra nem. Ez a végefelé lesz érdekes, amikor bejönnek új csomagok, mert lehet ugyanazt, vagy jobbat megkaphatnál olcsóbban is, de nem válthatsz olcsóbbra hűségidő alatt. A Telekomnál már jártam így, pont ugyanezzel, sok volt a hang, kevés a net, bejöttek új csomagok, de a jobb kombó egy picit olcsóbb lett volna, nem sokkal, talán 100-200 Ft, de a hűségidő kötött. Pedig elfogadtam volna úgy is, hogy kérem az új csomagot, de a hűségidő végéig a régi árát számlázzák, nem lehet.
2023. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. okt. 2. 01:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a szerződéstől függ,mert van egy hűségidő meg van egy tarifacsomag hűség,nekem utóbbi 1 év szokott lenni, így ha megkötöm, akkor nem válthatok csak a 2.évben. Nem tudom hogy van most, de előző ciklusban még válthattam volna olcsóbbra, csak akkor az sokba került volna és nem érte volna meg. Ha nem elég az adatmennyiség, akkor kiegészítőként tudsz venni.
2023. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Deágább csomagba mehetsz, csak olcsóbba nem.
2023. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2023. okt. 2. 13:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, most hívtam fel a 1270-et, az ügyintéző tájékoztatott, hogy felfelé váltás (tehát drágább csomagra) lehetséges a szerződés módosítás.
2023. okt. 2. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!