Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Poco x5 pro vagy sony Xperia...

Poco x5 pro vagy sony Xperia 10 V?

Figyelt kérdés

E kettő között vacilalok

100eve voltak sony telefonjaim szerettem őket,xiaomi keszulekekrol nincs tapasztalatom

Aki ért hozzá melyiket valasztana a helyembe?


2023. okt. 2. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Egyiket sem…Rosszabbnál rosszabbak a felsorolt telefonok!
2023. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezzel most nem sokat segitettel😅mi a baj velük?

Nekem nincs szükségem 300etres telefonokra csak alap dolgokra kéne

2023. okt. 2. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
A Sony évek óta elvan tűnve a mobilos piacról, emellett szoftveresen borzasztóak a telefonjaik. A másik pedig egy nagyon nevenincs, kínai, gagyi márka. Mennyi a kereted? Nézz magadnak egy Samsungot.
2023. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam volt sony telefonom több is,nekem semmi bajom nem volt vele szoftveresen
2023. okt. 3. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2023. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Feketeruhasember ***** válasza:
81%

Sehol nem találok róla infókat hogy a "Sony szoftvere rossz"


Esetleg valamilyen forrással alá tudod támasztani? Vagy legalább valami konkrétumot mondj hogy mi rossz a szoftverben amire rá tudok keresni . Ez így nem segítség hogy mer szar és kész.

2023. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5# xperia e és z1 compact.egyiket se a szoftvere miatt kellett lecserélni


6#nak igazat adok ez nem segítség.mint ahogy az se hogy vegyek samsungot.nem szeretnék,ne te döntsd el.erről a kettőről szeretnék véleményt olyanoktól akiknek járt már a kezében legalább az egyik

2023. okt. 4. 12:00
 8/10 blacib ***** válasza:

Nekem Sony Xperia 10 V van ,július óta használom az égvilágon semmi gond vele. Az árához képpest nagyon jó kis készülék, mondhatni kompakt.

Ha azt nézem hogy már E-sim képes,5g ebben a kategóriában ennyi pénzért egy jó választás volt. Az 5000-s aksival 2-3 napot simán elmegy.

dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A másik pedig egy nagyon nevenincs, kínai, gagyi márka."


A Xiaomihoz tartozik, gondolom róluk hallottál.


A kérdés gondolom már nem aktuális, de megválaszolom. Ha nekem kellene választani, egyértelműen a Sonyt mondanám, nem szeretem a kínai telefonokat (Xiaomi és brandjei, Huawei, Oppo, OnePlus, Vivo, Realmen, ZTE stb.), régen a HTC volt nagy kedvenc, most az ASUS.


Objektíven nézve a dolgot viszont a Poco egy jobb telefon.


Poco előnyei:

- erősebb processzor

- 120Hz

- WiFi6

- Gyorsabb töltés

- valószínűleg jobb szoftveres támogatottság


Sony előnyei:

- Jobb kamera

- IP68 por- és vízállóság


Méretre a Sony érezhetően kisebb, ez preferencia kérdése, hogy kinek melyik méret jön be jobban.

febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül redmi note 12 pro lett😅de köszönöm a válaszokat
febr. 18. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!