Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai világban van még bármi...

A mai világban van még bármi létjogosultsága a vezetékes telefonnak és használatának?

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 22:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Miert ne lenne? Sokkal olcsobb mint a mobil.
2023. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Bármilyen hivatalban, rendőrségen, tűzoltóságon, egészségügyi intézményben, oktatásban, irodaházban, otthon... egészen a parlamentig, meg a békéscsabai mentőállomásig sorolhatnám a helyeket ahol napi szinten akár életbevágó hívásokat bonyolítanak le kábelen át. Egyszerű és költséghatékony megoldás a gyors kommunikációra, így egy jóideig még maradni fog.
2023. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Van, pl. irodán belül mellékeket hívni egyszerűbb, az ilyen rendszert könnyebb követni. Meg lehet olyan része egy épületnek, ahol a térerő nem megoldható, vagy nem teljes.


Biztonsági okok is megnevezhetők, ami miatt érdemes fenntartani vonalas telefont.

2023. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Van, persze. Nekem is van a mobil mellett. Mi a gondod vele?
2023. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Amerikai és az orosz elnöknek is van vezetékes hivatali telefonja.
2023. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az átlagember szempontjából mi jogosultsága van?
2023. okt. 3. 00:23
 7/27 anonim ***** válasza:
41%

Átlagembernek ma már nem kell. Akiket ismerek, még az öregek is mobiloznak, mert nem vagy helyhez kötve. Nekem van, de csak az internet + TV csomag miatt. Most belegondolva...nem is tudom a számomat bakker.


Viszont! A szolgáltató, amíg UPC volt, azonnal felvette onnan. És ember, nem a hülye gombnyomogatós gép.

2023. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
Persze. Nekünk csak vezetékes van itthon, így nem lettünk telefon függők.
2023. okt. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Az itthoni vezetékes csak az anyósom hívja, de ő is csak megszokásból.


A cégnél nem régen cseréltük le az analóg vezetékes vonalat VOIP-ra. Na az olyan totál felesleges volt, sokkal jobban jártunk volna, ha mindenki kap egy céges telót vagy egy plusz SIM-et.

2023. okt. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%

"Egyszerű és költséghatékony megoldás a gyors kommunikációra"


Se egyszerűnek, se költséghatékonynak nem mondanám. Én irodában dolgozok, tudom miről beszélek. Szerte szét kell kábelezni az egész épületet miatta, horror telefonszámlák vannak minden hónapban, ráadásul mindig van valami sz.r vele, hogy most emiatt, meg amiatt van gebasz.


Ha nem egy maradi kommunista felfogással működne minden ilyen intézmény, akkor már réges rég átállhatnának egy az egyben céges mobilra vagy minimum vezeték néklüli telefonra mindenütt. Csak ugye a rinyálás meg a kifogások vannak mindenütt, hogy "háááde ez a megszokott", meg stb. Ez épp olyan, minthogy a XXI. században az irodai munkák 90%-a otthonról is végezhető, ennek ellenére gyere be a munkahelyedre mindenképp, mert csak akkor dolgozol, ha látják, hogy ott vagy, az mindegy hogy ott iy a nap felét netezéssel töltöd, de ha ott vagy biztos, hogy dolgozol. Ezek mind ilyen maradi, boomer komcsi felfogás, csak eltűnik majd végre.

2023. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!