Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Remi Note 5-be milyen akkumulá...

Remi Note 5-be milyen akkumulátort érdemes venni?

Figyelt kérdés
B45-ös kell bele, de van belőle 3900 mAh és 4000 mAh változat is. Márkákban DEJI és Cameron Sino-t látok. Van még "gyári", de elméletileg ilyen nem létezhet tudtommal, mert a gyárak nem gyártanak külön akkumulátorokat értékesítésre azokhoz a telefonokhoz, amikben már nem kivehető az akkumulátor. Valamint nem is olyan az írás azokon az akkumulátorokon, amiket mégis lehet kapni OEM változatban, mint egy eredeti a készülékben lévő akkumulátoron.

2023. okt. 3. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A Cameron Sino jó gyártmány, én azt venném.
2023. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gyárit vettem, de cellahibás volt!
2023. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most cseréltem redmi 6-ban,a kiszedett régi/eredeti gyárira is úgy van írva hogy 2900/3000mAh,úgyhogy nem számít hogy hirdetik,úgy látszik van gyári tűrés...

Gyárinak nevezettet is árultak,OEM-et vettem,külső feliratozásban karakterre megfelel a réginek-bár méretre pár mm-rel nagyobb,épp hogy belefért hosszában.

Vagy mellényúltak a webshop raktárban mert a képen az OEM aksi nem úgy néz ki mint a gyári...

2023. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
tokkal együtt érdemes akksit venni, Samsung A34 néven árulják.
2023. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1: Valószínűleg ez a márka lesz én is erre jutottam!


#2: Sajnálatos. De biztosan nem gyári volt, mert az nem létezhet, még ha úgy is néz ki, vagyis próbálják úgy megcsinálni.


#3: Sajnos nincs gyári hivatalos OEM aksi kereskedelmi forgalomban. Több telefonossal is beszéltem, meg Xiaomi gurukkal is. Beépített nem kiszerelhető akkummlátorok miatt ezzel nem tervez a gyártó, ha elromlik inkább cserélj telefont ez a teória, ami a gyár szempontjából érthető is. És pontosan azzal tudod ellenőrzni, ahogy te is tetted. Nem úgy néz ki a felirat, a neten vannak erről információk is. Megveszik valahonnan ezeket és átcímkézik OEM szerűvé. Szóval inkább azt ajánlom neked is, mint amit nekem is írtak, hogy Cameron Sino-t vegyél.


#4: Valószínűleg elnézted a kérdést.


Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2023. okt. 4. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!