Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemes...

Melyik telefont lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Igazából 3 telefon jöhet szóba a Honor Magic 5 Pro, Xiaomi 13 Pro, vagy a Galaxy S23 Ultra...ha összeségében nézzük melyik a legjobb?
2023. okt. 14. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az S23 Ultrát venném a 3 közül, ez egyértelmű.


A Xiaomit kapásból elvetném, mert egy hulladék rendszere van, akármilyen jó hardver lehet a telefonban, hogyha a rendszere egy hulladék. Gyárilag tele van reklámokkal.


A Honorról nincs tapasztalatom, de nem jobb a Samsungnál.

2023. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

S23 Ultra-t, de amúgy az Apple háza táján is érdemes nézelődni.

Ott is vannak nagyon jó készülékek.

2023. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok.


Én is az Applet mondtam volna neki, de tuti lepontoztak volna, ha azt ajánlom.

2023. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem pedig a Samsung-t csak az Apple-lel lehet összevetni.

Mert ők rendelkeznek azonos háttérrel, a többiek kishalak hozzájuk képest.

Attól függetlenül nem rossz sem a Xiaomi, sem a Honor de a csúcskategóriában nyilván nem versenyképesek.(nem véletlenül lőnek árban a 2 nagy alá)

2023. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen a Samsung. Az a Honor egyébként jó telefon, de akkor sincs ott szoftveresen mint egy Samsung.
2023. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is a Samsungra raknám a voksom. Azért, mert a Xiaomi szoftvere egy trágyadomb, az felejtős. Hiába raknak bele a telefonjukba 12 GB ramot, meg 8 gen 2-t, ha közben a szoftverük nem jó. A honor is késve jelenteti meg a szoftverfrissítéseket.

Így tehát marad a samsung. Az egyik leg testreszabhatóbb rendszere van a samsungnak, és nagyon gyorsan érkeznek a szoftverfrissítések rá. Az A52 S készülékemre már megkaptam az októberi biztonsági csomagot. Akkor vajon az s-es telefonok mikor kapták meg?

Így tehát ennyi pénzért inkább a samsungot vedd, ráadásul egy évvel tovább támogatja a samsung a telefonjait, mint a kínaiak.

2023. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A 13 pro az stimmel csak nem a szaromitól hanem sz Apple-től.
2023. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

Galaxy S23 Ultra, minden tekintetben

Lehetne még nézni iPhone-t és Google Pixel-t, de a felsoroltak közül egyértelműen a Samsung

2023. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!