Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite: Mennyi áramot...

Huawei P8 Lite: Mennyi áramot fogyaszt 8 óra alatt úgy, hogy nem használom és nem fut a háttérben semmilyen extra alkmazás és repülőgép üzemmódban, valamint ultra takarékos üzemmódban van? + Mennyi energiát fogyaszt egy kikapcsolás, majd bekapcsolás

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keveset.

Ha feltöltöd, 2 napig kitart, abból kiszámolhatod.

2023. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendszerint áramszűkében vagyok – nem kívánom a helyzetemet közölni –, ezért fontos lenne tudni, hogy az a kevés mégis mennyi és megéri-é éjjelre kikapcsolni.

Két telefonom van, vegyesen használom őket, ebből kifolyólag még nem volt alkalmam megfigyelni, hogy mennyit bírnak ki...Ez a 2 napig kitart, haááááát..... Más valakitől szeretnék olvasni valamit.

2023. okt. 15. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilvan megeri ejjelre kikapcsolni, a nulla fogyasztas biztosan kevesebb mint 8 oranyi alig-fogyasztas.


Egyebkent ha nem hiszel a valaszoknak, minek kerdezel? Segit ha valaki mas azt irja hogy aaaa, dehogy birja ki ket napig, csak masfel, mas meg csak 7.5 orara becsuli, hasrautesre?


Honnan kene tudnunk hogy milyen allapotban vana az akku, hany ciklus van benne, mennyire van ejjel hideg a kunyhodban ami az akkukapacitast jelentosen (adott esetben sulyos orakkal!) csokkenti, milyen messze vagy a toronytol ami megint csak erosen befolyasolja az adasteljesitmenyt es igy az akkuidot?

2023. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2015-ös modell van, az elvan a fiókban napokig, de ha használom, akkor nagyon gyorsan lemerül. Netet már nem birja, csak ha töltőn van. Nem tudom, a tied milyen állapotban van.

Csütörtökön töltöttem 100-ra, most 75-ön van, de nem használtam.

2023. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még régen figyelgettem (de már nagyon halványan emlékszem rá, csak érzésem van), hogy meddig bírja – akkoriban alig használtam – és azok alapján tűnt nagyon kevésnek a 2 nap.


Repülőgép üzemmódban egyébként nincs szolgáltatóval kapcsolat. De a leírtakat köszönöm.


Köszönöm szépen 4-es!

2023. okt. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!