Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az eddigi tendenciák alapján...

Az eddigi tendenciák alapján az iPhone 13 még 2 iOS verziót megkap?

Figyelt kérdés

Tehát jövőre az iOS 18-at és utána az iOS 19-et még megkapja valszeg?

A 4 gb ram elég lesz még akkor is?



2023. okt. 17. 06:38
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Utoljára az XR, XS sorozat kapta meg az ios 17-et. Vagyis ezek még támogatottak lesznek 2024 szeptemberig.

Ios 18 iphone 11

Ios 19 iphone 12

Ios 20 iphone 13, ebből kiindulva 2027 szeptemberig lesz támogatás a 13-as szériára. A logika ezt diktálja.

2023. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjál meg, meg fogja kapni. És még utána is 3 évig még kapja a biztonsági firssítéseket. Nem fog lekapcsolni a telefon és felrobbanni attól hogy nem lesz új ios főverzió. Meg meg is unod már és az akksija is szar lesz, úgyhogy cserélni fogod amúgyis.

Ez a RAMméregetés meg totál felesleges iPhoneok esetében. Működik? Működik. Akkor nem mindegy mennyi RAM van benne? Én sosem néztem. Sosem érdekelt. Működik röccenésmentesen. Jelenleg 400 lap van megnyitva a böngészőben, ennyit természetes hogy újra fog töltögetni. :D

2023. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, de már a 15 pro pl 8 gb ramot kapott, a 14 is 6 gb, akkor az nem lehrt, hogy pl. a következő iOS-t már emiatt direkt 6 gb ramra optimalizálják? És a 4 kevés?
2023. okt. 17. 11:53
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Hogy 5-6 évesen nem lesz olyan fürge, mint új korában, az nem a 4GB RAM-tól lesz. A RAM akkor fogy el, ha sok minden van a háttérbe futtatva egyidőben, megnyitva több alkalmazás stb. Tavaly a gyerek iphone SE (1. gen) telefonján kipróbáltam, hogy 15 alkalmazást megnyitottam. Nem volt gond, abban jóval kevesebb RAM van. Az iOS jól használja a memóriát, emiatt ne aggódj.
2023. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Ha el is fogy, akkor sem lesz lassulás, hanem az adott appot maximum újratölti. Van sok teszt a Youtube-on, amin látszik, hogy a jóval több RAM-mal rendelkező mobilok pl S23 Ultra és 15 Pro max összehasonlításban az androidnak fogy el hamarabb, hiába van több. De ez 2023-ban be legyen már kérdés. Egyébként ez is egy marketing, mi a tökömnek egy telefonba 12-16GB RAM. Mert jól mutat a specifikációban.
2023. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy droidos telefon is teljesen jól működik 4 giga memóriával (feltéve ha nem minden más egy kalap sz..r benne), az én 13-mamnak sincs semmi baja 4-el. A "kevés" memória ott érhető tetten, hogy nem tud túl sok appot megnyitva tartani, bezárogatja őket a háttérben, de még így is 3-4 memória zabáló nagyobb appot simán megtart. Igazi problémát ez akkor okozna, ha lennének olyan mobil appok, amiknek a memória igényét már egyben nem tudná kielégíteni a 4, de kötve hiszem, hogy ilyenek lennének. Épp programozok, három különböző fejlesztőeszköz van nyitva, a legtöbbet zabáló is csak 2,2-t eszik.
2023. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!