Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem új telót de...

Most vettem új telót de megkercolódott egy nagyon kicsit a képernyője, de van rá 1 hónap garanciám, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy kicsi karcról van szó, alig látszik, de engem kicsit zavar h tudom h ott van..

Vigyem vissza? Ha visszaviszem akk mit mondjad v mi-? xd



2023. okt. 18. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják a karc miatt kicserélni. Erre nem érvényes a garancia.
2023. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pár karc rajta, alig látszik, még az elején foglalkoztam vele mostmár hidegen hagy. Egy idő után észre sem veszed. Szerintem nem tudnak vele mit kezdeni...
2023. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
100%

A garancia csak a gyártói problémákra vonatkozik. A használat közben keletkezett károkra értelemszerűen nem.


Az autót sem javítják garanciában ha összetörted.

2023. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A saját hülyeségedre nincs garancia XD
2023. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
(törésgarancia van rá**)
2023. okt. 18. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
A törés és a karcolás két külön dolog.
2023. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az nem garancia, hanem valószinüleg biztosítás

Úgy kurv. nehéz válaszolni hogy fogalmunk sincs hol és milyen feltételekkel vetted a telefont.

Az 1 hónap gari miatt gondolom használtan. Menj vissza és kérdezd meg van-e erre is gari, vagy akármicsoda amit aláírtál.

2023. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vidd el egy olyan szervizbe ahol tudnak karcot csiszolni. Természetesen gép csinálja. Utánna ha nem mély a karc észre se veszed hogy volt ott valami. A mély karcokat csak úgy tudják javítani hogy marad ott egy kisebb karc.
2023. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!