Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsolt ki a Face ID...

Miért kapcsolt ki a Face ID az iphoneon?

Figyelt kérdés
iphone 13-mat használok és ma csak így random elkezdte hogy simán feltudom oldani a telefont a face ID vagy a jelkód használata nélkül, ez mitől lehet? a beállításokban megnéztem ott minden bevan kapcsolva ugyanúgy

2023. okt. 19. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Aha... a feloldást hogy is kell érteni?

A lakat felül középen zárva marad és mégis be tudsz lépni a telefonba?

2023. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, bekapcsolásnál a lakat sincs ott felül, és a felfele húzással csak simán feloldódik a telefon face ID és jelkód megadása nélkül is, beállításokban ugyanúgy bevan nyomva mindenhol a face id, alaphelyzetbe is állítottam aztán újra scanneltem de ez sem segít
2023. okt. 19. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs ott a lakat, nincs is lezárva a telefon, ezért nem kéri.

Beállítások -› FaceID és jelkód -› Jelkód kérése

Ez mire van állítva?

2023. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ott "azonnal"-ra van állítva

Közbe újraindítás után most jó lett és normálisan működik, de az okát még mindig nem tudom hogy mitől nem zárta le a telefont normálisan

2023. okt. 19. 22:45
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
Nem csak az értesítési központot húztad le és azt gondoltad, hogy zárolt képernyőt látod?
2023. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!