Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek az...

Milyen telefont vegyek az alábbi paraméterek alapján?

Figyelt kérdés

Milyen telefont ajánlanátok az alábbiak alapján?


Ami mindenképpen kell:

- NFC

- 256GB tárhely

- Friss rendszer

- Pontos és gyors biometrikus azonosítás

- Jó akkumulátoridő (visszafogott használattal bírjon ki másfél-két napot)


Ami jó lenne:

- Vízállóság

- Vezeték nélküli töltés

- Hosszú támogatási idő


Ami számomra lényegtelen:

- A kamera

- A státusszimbólum mivolta

- A kijelző frissítési értéke (nekem a 60Hz is jó)

- A kijelző felbontása (fullHD is több, mint elég ekkora méretben)


Annyira nem jönnek be a tepsifonok, mert jobban szeretem egykézzel használni, a mostani 6,11"-es nekem tökéletes méret, de azért sokkal kisebb se legyen. Eddig Huawei telefonom volt, de az már nem játszik, mert a Google szolgáltatások kellenek.

Elsősorban saját tapasztalatok alapján várok javaslatokat.


2023. okt. 21. 09:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és árban 350-400 ezerig, max 450-ig el tudok menni. Hosszú távra tervezek, megbízható telefon kell, amiért hajlandó vagyok nagyobb összeget kiadni.
2023. okt. 21. 09:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 15 (én is iOS-t használok, igaz én csak a Google Drive (Docs) használom a Googletől, de le tudod tölteni a hivatalos App storeból minden Google appot
2023. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen, az IPhone az jó, de androidos fronton ebben az árkategóriában csak a Samsung jöhet szóba Magyarországon. Tőlük ebben az árban a Galaxy S23, valamint a Galaxy S23+ kiváló vételek. A Galaxy S23+ 512 GB-os tárhelyes változata pont 450000 forintba kerül, a 256 GB-os pedig 420-ba, nem tudom, hogy arról mi a véleményed. Én is azt fogok majd venni. A sima S23 olyan 360 körül van, a múltkor néztem.


Ha véletlenül Németországban élsz, akkor érdemes megfontolni a Google Pixel 8-at is, mert az is kiváló mobil, de sajnos mivel magyarországon nem terjeszti a Google, ezért gondok lehetnek a hálózattal, és az ebben az árkategóriában nem kényelmes az embernek, így ha Magyarországon élsz, akkor az felejtős, mivel legközelebb csak Németországban van jelen a Pixel hivatalosan. Ezen az áron már minden legyen tökéletes. Tehát vagy az IPhone 15, ahogyan az első kolléga mondta, vagy a S23, vagy annak a plusz változata.

2023. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom valamit kihagytam-e, de:

[link]


Ha valamelyik keresési beállítást megváltoztatnád:

[link]


Még össze is tudod hasonlítani őket. Pl OnePlus 10 Pro - Samsung Galaxy S23+ - Apple iPhone 15

[link]



Megjegyzés: az árakat kézileg magyarr oldalakról nézd.

2023. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tartósan még nem használtam iPhone-t, egy 8-ast próbáltam ki egy hónapra, az amúgy tetszett. A faceID-tól viszont kicsit idegenkedek, az ujjlenyomatolvasó nekem jobban bejön, mert ott ugye akkor érzékel, amikor odatartom az ujjamat, nem állandóan, ha nézem a telefont.

Egyébként megéri-e az árkülönbség az iPhone 14 és 15 között? Nyújt-e annyival többet?


Ez talán csak egyéni hülyeség, de nekem a Samsung telefonokon az ikonkészlet olyan gagyinak tűnik, illetve nem szeretem, hogy a gyárilag fölpakolt fölösleges appokat (pl. játékok) nem lehet törölni.


Amit néztem még az a Motorola Edge40 plus. Ez mindent tud, ami nekem kellene, de sehol nem láttam kiállítva, hogy kézbe is fogjam, mert nem tudom, hogy az ívelt kijelző mennyire jönne be. Esetleg erről vélemény?

2023. okt. 22. 09:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!