Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz a Digi mobilosokkal?...

Mi lesz a Digi mobilosokkal? Esetleg kapnak valami nkedvző Vodás ajánlatot?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem tudni, de valószínűleg ahogy kimegy a Vodaf és marad az One, az akkori új portfólióból kell választania majd mindenkinek, akár Vodafone, akár Digi előfizető volt előtte.
2023. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2023. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2023. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja az csak úgy megy hogy kedvező ajánlatot kap az ember... főleg az állami szolgáltatótól :DDDD LOL

Jobban jársz ha már most nézel valamit a telekomnál vagy a yettelnél

2023. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már most a Vodánál is nem létező előfizetésem van ami még a UPC-s benyelésből származik, kíváncsian várom hogy mi lesz vele ezúttal :DD
2023. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kagylós, tárcsás telefont kapnak.
2023. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 van olyanom és nem működik a Digi vezetékes hálózatán. Azaz félig, mert ha engem hívnak fel tudom venni és beszélni, de tárcsázni nem tudok. Adja a jelet, azt megnéztük, a hálózat nem veszi. Szóval azt hiába adnak, annyira mész vele mint egy 3G-s mobillal: működik, de nem az igazi.
2023. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Nekem van eredti Vodafone (One) és még Digi mobil előfizetésem is. Sőt Digitől van vezetékes telefonom is. És a DIGIs vezetékes telefon tök jól működik. Egyébként sem a DIGI sem pedig a Vodafone még nem kereset meg ez idáig a Digi mobil előfizetéssel kapcsolatban. Úgy hogy nem tudni még mi lesz a Digi mobil előfizetőkkel. Annyi biztos hogy a Digi ki küldte már a 2023 november havi számlát, amin még rajta van a Digi mobil előfizetési díja is! Szóval ha lesz is változás, akkor szerintem leg hamarább csak 2024 január 1-től.
2023. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!