Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nálam egy régebbi típusú...

Van nálam egy régebbi típusú okostelefon és amikor az akku 40% körül van, akkor kikapcsol. Ez mire utal, mit jelenthet? Azt, hogy nem jól mutatja és mégsem 40%-on van? Vagy ha jól mutatja és tényleg 40%-on van, akkor miért kapcsol ki?

Figyelt kérdés

Plusz ha bármi, ami a témához kapcsolódik és szerintetek fontos, az is érdekel.


Nem tudom, hogy hány éves a készülék, de megpróbálok utánanézni.



2023. okt. 22. 20:17
1 2
 11/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
73%

10.

Gondoltam, már sok éve kártékonykodik ezen az oldalon egy lelki sérült, amelyik ebben éli ki magát, hogy normális szakmai válaszokat minősít le, de még arra is veszi a fáradságot, hogy legalább két loginról és/vagy készülékről.

- Bevett módszere, hogy lesben áll, míg az alaptalanul leminősített írás írója tesz valami csodálkozó vagy felháborodott megjegyzést.

- Erre lecsap és elkezd veszekedni, gúnyolódni, hogy amaz mit hisztizik?

- Vitát provokálva a viszontválaszokat is azonnal nyomogatja le nullára. Erre élvez, hogy a másiknak direkt lenyomja a százalékait, noha engem meg pont a saját százalékom nem érdekel.

- Több napos kérdéseket már nem nagyon detektál, olyankor elfelejt leminősíteni a marhája.

Az ember nem hinné, ezt a GyK oldalt megtalálja Magyarország legalja, lelki nyomorultja.

2023. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11. Sajnos sok olyan ember van, de ne vedd magadra.
2023. okt. 23. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!