Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4gb ram elég ehhez?

4gb ram elég ehhez?

Figyelt kérdés

A legnagyobb terhelés az maximum YouTube, tiktok, netflix, és lajtos játékok. Nagyon specifikus elvárásaim vannak és ehhez nem találok nagyobb rammal rendelkező készüléket. Ragaszkodom a min 128gb tárhelyhez, a max 160mm hosszhoz, a max 90 ezer forintos árhoz, meg még pár egyéb dologhoz. Mindent bepipáltam a keresőoldalakon és csak két készülék volt adott, ám az egyik a p40, ami nem Google kompatibilis, nekem meg ez nem kell.

Arra vagyok kíváncsi, hogy ehhez a pár dologhoz is nagyon tré lenne a 4 giga ram? Köszönöm szépen


2023. okt. 23. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi az a "pár egyéb dolog", amihez ragaszkodsz, de a fenti paraméterekkel én kettőnél több telefont találtam:

[link]

Ezek közül is pl a Motorola Edge 30 Neo egy elég korrekt készülék ennyiért, 8 giga rammal.

2023. okt. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Az egyebek között van, hogy Huawei és Xiaomi párti vagyok

2023. okt. 23. 03:29
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A Huawei-t Trump megölte, Google szolgáltatások nélkül semmit sem ér (igen, tudom, hogy valamennyire megoldható, de pl. webes Gmailt használjon a franc telefonon).

A Xiaomi meg reklámokat nyomat és közel sincs azon a színvonalon, ahol a Huawei volt 3 évvel ezelőttig.


Motorola-t tudom javasolni én is.

2023. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy reklámokat nyomat?
2023. okt. 24. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Magán a rendszeren belül, a rendszerappokban van reklám a Xiaomi telefonokon.


https://www.youtube.com/watch?v=jufhZNyo6Jo

2023. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ezeket ki lehet kapcsolni és igen egyszerű. KB 10 kattintás az egész
2023. okt. 24. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég netezni 4gb ram. De az a motorola edge 30 neo. Az tényleg erős kis gépnek tűnik. Azt vedd!
2023. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!