Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvárni a Galaxy S24-et?

Érdemes megvárni a Galaxy S24-et?

Figyelt kérdés

Új telefont vennék. Az S23 nem lenne rossz, jelenleg egy S9-em van.

Viszont nem tetszik ebben a sorozatban, hogy sokszor a kamera a zöld színeket nagyon megélénkíti. Meg úgy általában is lehetne realisztikusabb a fotó amit csinál.


A Google Pixel sorozat képei pl nagyon tetszenek mert élesebbek, színhűbbek.

Viszont tudom, hogy a Samsung Galaxy mindenben kb veri a Pixel-t.


Vegyek most S23-at, vagy várjam meg hátha az S24 jövőre jobb lesz?



2023. okt. 23. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Várd az S24-et
2023. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már megvárnám. Pár hónap. Azt mondják januárban már kijön.
2023. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lesz gyerekbetegség az S24-nél is amikor érkezik, ha belenézel a telefonos topikokban mást nem találsz. Samsungnak nem erőssége a start.

Tudom ezért megköveznek sokan de a helyedben körbenéznék az Apple telefonjai között is.

2023. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tudom ezért megköveznek sokan de a helyedben körbenéznék az Apple telefonjai között is.


Valószínűleg a kérdező konkrétan Galaxy-t szeretne venni. Egyébként az tény hogy az indulás általában nehezen megy de mindig kijavítják az esetleges problémákat. Amúgy meg most Pont az Apple-lel voltak túlmelegedési problémák amiket szerencsére megoldottak.


Én mostmár megvárnám amúgy az S24-et. Ha meg nem jön be akkor még mindig megveheted az S23-at.

2023. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Type C-re való váltás valóban kicsit döcögősen ment nekik, de ezelőtt aligha volt mostanában nekik problémájuk.

Amúgy persze egyik sem feltétlen jobb vagy rosszabb a másiktól, de szerintem érdemes szétnézni mindkét gyártónál, mert azért kínálnak olyat, amit a másik nem.

2023. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Apple kizárt. Windows-os laptopom van és ha jól tudom az Apple Mac-hez megy jók.

Maradnék mindenképp a Windows-Android kombónál.

2023. okt. 23. 15:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megy az iPhone Windowson is gond nélkül
2023. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6.Nem igaz, mert az ICloud vígan elvan a Windows-on is.
2023. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A hasonló árú nem Pro Apple sokkal kevesebbet tud az S23-nál. Akkor már nem jobban jár azzal a kérdező? Főleg hogy most is Samsungja van.
2023. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miben tud kevesebbet egy nem pro iPhone mint egy S23? Kíváncsi vagyok mert én is telefonvásárlás előtt állok.
2023. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!