Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MOBILGURUK! Érdemes megvárni...

MOBILGURUK! Érdemes megvárni a galaxy note 4-et/esetleg galaxy alphát (elvileg szept 3-án lesz bemutatva), vagy vegyek egy note 3-at/galaxy s5-öt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdemes megvárni.

Bár túl nagy fejlődés nem lesz, Snapdragon 805, QHD kijelző, +1 giga RAM, és kb ennyi lesz a lényegi fejlődés, ami mind szép és jó, de hihetetlen felesleges (Snapdragon 805 amennyivel erősebb, annyival jobban fogja leterhelni a QHD kijelző, szóval kb ugyanolyan erős lesz a telefon, mint egy Snapdragon 800 1080p-s kijelző mellett, QHD-nak abszolút semmi értelme, +1 GB RAM is teljesen felesleges), de azért várd meg ezt a pár hetet, hátha lesz pár meglepetés.

2014. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor remélem az árakban sem lesz akkora változás...
2014. aug. 7. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vagytok úgy oda ezzel a semmi fejlődéssel.Ugyan mégis mi a frásznak kellene még ettől is erősebb hardver?Még a Snapdragon 600-at sem használja ki semmi.RAM az rendben hogy több,de Androidnak kell is a sok RAM.

Szerintem érdemes megvárni legalább meglátjuk hogy tényleg itt lesz-e a Snapi 805 amit már régóta ígérgetnek.

2014. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


"Nem tudom mit vagytok úgy oda ezzel a semmi fejlődéssel.Ugyan mégis mi a frásznak kellene még ettől is erősebb hardver?


Olvasni tanulj meg, senki sem írt olyasmit, hogy kéne ide Snapdragon 805, pont én is azt írtam, hogy felesleges.

Pontosabban QHD kijelzőhöz kell, mert ahhoz már kevés az S800, de maga a QHD is felesleges.


"RAM az rendben hogy több,de Androidnak kell is a sok RAM."


2 GB RAM bőven elég az Androidnak, szóval az is elég felesleges. Bár a több mindig jobb, meg most +1 GB RAM-ot a gyártónak sem nehéz belerakni, szóval ennek még azért egy kis értelme lesz is.


"Szerintem érdemes megvárni legalább meglátjuk hogy tényleg itt lesz-e a Snapi 805 amit már régóta ígérgetnek."


Az lesz benne, ez garantált.

2014. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Énis ugyanebbe a helyzetbe vagyok..Mindhárom tetszik főkép a Note3! De az s5 is jó,ráadásul vízálló is.A Note 4 meg tuti jó telefon lessz..énse tudok döndeni..
2014. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A note 4 ugyan úgy 3 gigás rammal jön ki mint a note 3.Milyen plusz 1 giga ram akkor?A processzora 2.3 gigahertzről 2.5-re változik ami szinte semmi!Csak a kijelzője változik a mostani 386 ppi-s felbontásról 515 ppi-re.Meg a kamera 13 megapixelről 16-ra.Szerintem a note négy nem lesz jó telefon mert lényegében ugyan olyan erős marad hardveresen mint a note 3 mégis egy jóval komolyabb kijelzőfelbontást kell majd elbírnia és az lg g3 is döcög a brutális kijelzőfelbontás miatt.
2014. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak épp azt felejted el hogy nem Snapi 800 hanem Snapi 805-tel jön ki.Ezzel már egyáltalán nem fog döcögni.
2014. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!