Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még nem volt Iphoneom, lenne...

Még nem volt Iphoneom, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Olyanokat hallottam róla hogy iphonera nem lehet zenét rakni? Csak ituneson keresztül hallgathatsz zenét de azt gondolom meg kell akkor venni. Egyáltalán nem lehet letöltött zenét felrakni rá, ami külső forrásból van? Meg hogy az Applestore-on kívül nem lehet alkalmazásokat rárakni. Na ezek most tényleg igazak? Nekem csak androidom volt és hát azon mindent lehet. :)


Tényleg ennyire korlátozott ez a telefon?



2023. okt. 24. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Googlet használtad?
2023. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Letölteni nem tudsz, hallgatni lehet pl a z3.fm-en. Csak hiába töltöd le, nem játssza le, csak online megy.

Korlátozottabb mint az android, de meg lehet szokni

2023. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

iTuneson keresztül rakhatsz rá letöltött zenét is.

Meg ott a VLC, vagy a VOX appok, azok is tudnak zenét lejátszani. Ezek ráadásul kb bármilyen formátummal megbírkóznak, a legdurvább loslessel is. VLC-nek van wifi megosztás funkciója amivel néhány másodperc alatt át lehet húzni asztali gépről böngészőn keresztül sok-sok zenét.

Meg persze streamelhetsz is apple musicon, spotifyon, meg amin még akarsz.


Az AppStore igaz. De azzal nem tudom mi a baj. Jobb is mintha mindenféle tört vacakot tesz fel a telefonra az ember, aztán összekód a rendszer.

2023. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor ha pl. torrentről vagy valahonnan töltök zenét azt rátudom rakni az Iphonera? Szóval engedni fogja?


Az lenne még a kérdésem, hogy hallottam még, hogy kevés az ingyenes alkalmazás az Appstoreon. Ez igaz?

2023. okt. 24. 19:58
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

ÚrIsten! Honnan veszitek ezeket az őrültségeket??

Mekkora sületlenségek vannak az emberek fejében az ájfónról... agyam eldobom


Igen, engedni fogja. Nem nézi hogy honnan van a zene.


Az AppStoreban ugyanaz fizetős mint ami a PlayStoreban. Semmi értelme nem lenne az egyik helyen fizetőssé tenni egy appot, mert azzal csak saját magával b..na ki a cég nem?

2023. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Engedi csak nem játssza le 😂

Fel sem ismeri, a VLC se

2023. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Attól hogy te még nem láttál közelről IPhone-t, én ki tudtam fizetni. Nem, nem ismeri fel a VLC a letöltött MP3-at. Gyűjts még, hátha összejön egy használt 8 plusra 😂
2023. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Utoljára valamikor 2010 elején töltöttem le zenét :DD Komolyan van aki még igy csinálja a kismillió zenestreaming idejében?
2023. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Olyanokat hallottam róla hogy iphonera nem lehet zenét rakni?"

Úgy mint Android, nem. YT Music-ra viszont feltöltheted és hallgathatod, de ha nincs normálisan megadva a metadata, akkor hülye nevei lesznek, meg a YT-ról letöltött zenéknek amúgy is szar a minősége általában.


"Meg hogy az Applestore-on kívül nem lehet alkalmazásokat rárakni."

Alapból nem lehet.

2023. okt. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Morzsi007 ***** válasza:

Az emberek agyába beleéget sok tévhit, főleg olyanok árasztják magukból, akik soha nem használtak iphone-t.

Én 2009-ben raktam rá először mp3-at a 3G-re. Film az kicsit macera volt a formátum miatt, de az is működött. Azóta rengeteg minden változott. Lehet bármilyen kiterjesztésű fájlt rámásolni, hogy meg tudd nyitni, kell egy arra alkalmas app. Van olyan alkalmazás, hogy “Fájlok”. Itt láthatóak a fájlok és az icloud tartalma is. Itunes segítségével vagy alkalmazásokon belül pl wifi transferrel másolhatóak a dolgok a telefonra. Pl 3D modell fájlokat vagy DSD formátumot is másolhatsz rá és ezeket meg tudom nyitni az erre alkalmas alkalmazásokkal vagy akár megosztod másokkal, én wifit használok. Filmhez a VLC mindenevő, zenére a gyári Zene app, Foobar2000, Vox, stb jó választás lehet.

Ja, és netről is letölthetőek, le menthetőek a fájlok, saját tárhelyre vagy icloudba, csak azért írtam, mert valaki azt mondta, hogy nem. Én a torrent fájlokat is letöltöm és onnan adom hozzá a klienshez (router)

2023. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!