Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még nem volt Iphoneom, lenne...

Még nem volt Iphoneom, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Olyanokat hallottam róla hogy iphonera nem lehet zenét rakni? Csak ituneson keresztül hallgathatsz zenét de azt gondolom meg kell akkor venni. Egyáltalán nem lehet letöltött zenét felrakni rá, ami külső forrásból van? Meg hogy az Applestore-on kívül nem lehet alkalmazásokat rárakni. Na ezek most tényleg igazak? Nekem csak androidom volt és hát azon mindent lehet. :)


Tényleg ennyire korlátozott ez a telefon?



2023. okt. 24. 18:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
A nyolcast nemtom miért pontoztátok le. Ki használ még letöltést, amikor egy rohadt Spotify prémium is 2000 Ft? Ennyit azért csak kifizet valaki havonta. Apple music asszem olcsóbb ennél is. Nehezebb sz.rakodni állandóan letöltögetésekkel, amikor megjelenik valami jó zene, vagy új album, mint naprakészen hallgatni valamelyik streaming szolgáltatáson keresztül.
2023. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Morzsi007 ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval. Rengeteg idő, mire kikeresed, mit akarsz letölteni, átmásolgatod. Ha eszedbe jut egy régebbi zene, akkor arra is rákeresni, letöltés, másolás, seedelés.

Kb 1700 Ft havonta az Apple Music, de a többi is ilyen áron van. Ennyit azért megér, millió zene elérhető azonnal és nem mp3 minőségben.

2023. okt. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Aki nem akar letolteni annak ott a soundcloud kb 1eve hasznalom es ingyenes
2023. okt. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én jelenleg nem tehetem meg, hogy fizessek zenékért, szóval nekem tökéletes a torrent vagy soulseek is egy nagyon jó választás. Ami telefonra is van ráadásul. Viszont kicsit eltértetek a témától. Köszi annak, aki segített.
2023. okt. 27. 14:00
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"szóval nekem tökéletes a torrent"


Értem, szóval nincs pénzed streamingre, ezért ehelyett lopást követsz el. Teljesen jogszerű eljárás.....

2023. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Valaki tesz majd ellene valamit? Segítek nem.
2023. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!