Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefonotok volt már?...

Jó telefonotok volt már? Amivel igazán meg voltatok elégedve?

Figyelt kérdés
Telefont akarok venni, nekem samsung A72 volt de elromlott, mint mindegyik amit választottam eddig. Nem vagyok jó ebben, mindig mellé nyúlok. Most nem akarok. Max 200 ezret szánnék rá.
2023. okt. 24. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy A52s-m, ez 2 éves és van egy használtan vett S10+-om, ami 4 és fél éves. Mindkettővel elégedett vagyok.
2023. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
LG K40-S, illetve most Huawei P-Smart Z. Semmi baja nem lett volna még 2 évesen az LG-nek, de úgyszólván egy bogártámadás áldozata lettem és meg lett rágva a belseje.
2023. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Meselnel errol a bogartamadasrol?
2023. nov. 2. 18:52
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon részletesen nem szeretnék... De mondjuk úgy, hogy valamelyik szomszédtól bizonyos ártó rovarok átjöttek és bútoron kívül valahogyan még a telefonomat is betámadták. De ezt nem akkor vettem észre... Később elkezdett meghülyülni a telefonom és aztán egyik napról a másikra összeomlott a kijelző. Beadtam szervízbe, pont 2 év előtt volt még garanciám, és kiderült a fekete leves. Döglött bogarakat találtak benne, amik megrágták vagy legalábbis kisebb áramütéseket okoztak és szétégtek azok is. Jól kibabráltak velem, mert pont egy utazás előtt voltam. Úgy lett Huawei-m, hogy az eredetileg páromé lett volna és ő nagyon rossz periódusban itt-hagyott engem ~ a telefonnal együtt. Magamhoz vettem a telefont és az már az enyém maradt. Bonyolult élettörténetem része volt ez az egész.
2023. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!