Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Leszeretém cserélni 1 éves iphone SE 2022 telefonom, szeretnék egy olyat amink jobb az akksija. Kb 6 éve van iphonem, kipróbálnám újra az androidot.

Milyen telefont ajánlotok 200ezer forint környékén, ami nem fog lelassulni és fagyni fél év után?


2023. okt. 26. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
200 környékén? attól függ mire? ennyiért mondjuk komoly játék és fotó teljesítményt ne várj
2023. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Motorola Edge 40


#1 Nem mindenki nyom 3D játékokat a telefonon (nem arra való), fotózni meg a belépőszintű telefonok is jók.

2023. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

60E környékén sem szabad fagynia fél év alatt, nálam LG és most Huawei sem fagyott. Félmilliós megtakarítással sem vettem drágábbat, mert nincs rá szükségem.


Nekem most nagyon jó 2020-as Huawei P Smart Z, de már eltávolították a Google-t. Én nem szeretem a Samsung-ot, de most azt nagyon dícsérik. Illetve a drágább Redmi-ket is dícsérik, anyumnak kisebb Redmi eléggé gyenge volt.

2023. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi egész jó teljesítményű telefonokat gyárt olcsón, de egyrészt ember legyen a talpán, aki kiigazodik a millió féle típusuk között, nomeg nekem nem szimpi, hogy a gyári appokba is reklámokat tesznek.

Samsungnak halálgagyi az ikonkészlete, az UI sem a legjobb és gyárilag felpakolnak rá egy valag appot, amire semmi szükség, de törölni sem tudod.


A Motorola majdnem tiszta gyári Androidot ad, temérdek RAM-ot, jó anyaghasználatot, 2 vagy 3 Android frissítést, ráadásul szépek is a telefonok és ár/érték arányban is jók.


Ezen kívül van még a Sony, ami méregdrága (akkor már inkább vegyél újabb iPhone-t), a HTC, ami régen nagyon jó volt, de mára ilyen "talán" kategória, meg az Asus, aminél meg hullámzó a minőség és ezzel kifújt.


Huawei-t Google nélkül nem szabad venni, mert semmire nem jó, pedig anno legjobbak közt volt. Ma is azt vennék, ha Trump nem nyírta volna ki. A Honor márka kivált a Huawei-ből, ezért van rajta Google, de ez már nem az a Honor, mint ami a Huawei idejében volt.


Az ilyen nevenincs márkákat meg, mint a Doogee, Ulefone és társai nem szabad venni, mert mind hulladék.

2023. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!