Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyek egy ip13at? (tö...

Hogyan vegyek egy ip13at? (több lent)

Figyelt kérdés
Tudom szarul van megfogalmazva a kérdés de nem tudom hogy tegyem fel másképp. Tapasztalatokat, és véleményekre vagyok kíváncsi, esetleg aki ért jobban a telefonokhoz, azoktól is szívesen várok választ. Az van, hogy eddig csak androidot használtam. Huaweit, később Xiaomit. Kb 1,5 hónapja elkezdett megtetszeni maga az Iphone, és bárki akinek körülöttem Iphoneja van, csak jókat mondott. Nem sok rosszat szoktam hallani, csak hogy könnyen törik és az akkumlátora könnyebben romlik(?). Én napi szinten kb 6-7 órát használomhasználom a telefonom, változó.(tudom sok, de nem kell belekötni, nem ez itt a lényeg.) Egyik kérdésem hogy mennyire ártana pl egy Ip13nak az, ha éjszaka Discordon hívásban alszok (kamera nélkül) és egész éjszaka töltőn van? Másik hogy a mostani Xiaomi 11Prom Márciusban vettük, mert az előző elromlott. Így elég érdekes lenne már is új telefont vennem? Semmi baja ennek, gondolkozom hogy eladjam e, telekomnál vettük részletre, még nincs kifizetve. Szerintetek mennyire éri meg az Iphone? Várjak amíg tönkremegy a mostani és úgy vegyek, vagy adjam el? Köszönöm előre a válaszokat.

2023. okt. 26. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"könnyen törik"

Nem.

"és az akkumlátora könnyebben romlik"

Minden telefonban ugyanolyan akkumulátor van. Nincs másik fajta akksi a világban, csak a li-ion akkumulátor amit telefonokba tesznek.


"Én napi szinten kb 6-7 órát használomhasználom a telefonom"

Akkor valamelyik Plusz vagy Pro Max modellt asjánlanám.

13 Pro Max, 14 Plus, 14 Pro Max, 15 Plus, 15 Pro Max. Bár a sima 13 is egész jól teljesít akkuidőben, az is kibírhatja a 6-7 órát.


"ha éjszaka Discordon hívásban alszok (kamera nélkül) és egész éjszaka töltőn van?"

Ha minden éjszaka így csinálsz, akkor hamarabb tönkre fog menni az akkumulátora mintha nem így tennél. De ez egy androidos telefonnál is gyilkolja az akksit, mert - lásd fentebb... ugyanaz az akksi van benne.


"elég érdekes lenne már is új telefont vennem?"

Nem.

Nagyobb baj az hogy discordra alszol :D

2023. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azért alszok discordon, mert egy rövidebb távú távkapcsolatban vagyok, és csak hétvégente találkozunk.

Köszönöm a választ.

2023. okt. 26. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
egy ájfonos a legritkább esetben fogja beismerni, hogy rosszabb a telefonja mint egy android alapú. Azért, mert többségük pökhendiségből használ ájfont. Én nem javaslom, hogy válts. Semmilyen előnyt nem jelentene számodra, azon kívül, hogy "prémium" termék érzetét és látszatát kelti. Samsungból vegyél egy normálisat.
2023. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Mi ez az előítélet?

Ennyi erővel, gondolom te meg aranyat sz**sz nagy arcú.

2023. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!