Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontosnak tartod, hogy a...

Fontosnak tartod, hogy a mobilszámod egyszerű, jól megjegyezhető legyen, vagy mindegy neked, hogy mi a számod?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy.

Ritkán hívom magamat, ha mégis, akkor is menüből vagy gyorsgombbal.

Mások sem hiszem, hogy foglalkoznak a számommal. Aki gyakran hív annak úgyis el van mentve, aki meg új ügyfél, annak meg így is, úgy is be kell pötyögnie hogy hívjon (vagy hogy elmentse a számot).

Ha nagy ritkán valahol meg kell adnom, akkor böngészőm automatikusan kitölti, offline pedig mindig kéznél van a névjegykártyám (mert idegennek egyszerűbb megmutatni a nevemet mint hatszor lebetűzni).

Szóval mi lenne az a szituáció, ahol bármi jelentősége van a számom egyszerűségének?

2023. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én fejből tudom bármilyen. Fejből tudom az okmányaim számát is és a bankszámlaszámomat is. Amikor fejből elmondtam a nagyon hosszú wifi kódot a vendégemnek, az beszólt, hogy autista vagyok-e.


Mindig magoltam iskolában. Oldalakat tudok megjegyezni. 🤷‍♀️🙃

Egy mobilszám ilyen nagy dolog?

2023. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Több ismerősnek választott mobilszáma van, ezért tettem fel a kérdést. Nekem feltöltős kártyám van 20 éve. Bementem a szolgáltatóhoz, kihozta az ügyintéző a raktárból a kártyát, nem választottam, egyet hozott ki.

2023. okt. 29. 16:02
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag régen is noteszből hívtuk a számokat. A otthonit és egy két barátét tudtam fejből a többi fel volt írva. Kb 15 20 éve annyi változott hogy nem papírra hanem egyből a telefonba van mentve.
2023. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most se lehet akármilyent választani, legalábbis mikor a fiaimnak rendeltem neten dominokártyát, akkor volt néhány szám ami közül választhattam saját profilomban. De szerintem a sajátját mindenki hamar megjegyzi, hiszen vannak helyzetek mikor meg kell adni, és idővel bevésődik, de ismerőseim, barátnőim számait soha nem jegyeztem meg.
2023. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet választani, a munkatársam úgy ment be, hogy vitt néhány általa választott számot, de mindegyik foglalt volt. Így odafordították elé a monitort, volt egy csomó szám, egyik sem tetszett neki, így még egyszer kért az ügyintéző újabb sor számot, na abból már sikerült neki választania.
2023. okt. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!